Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

The Crimson Crown

Transylvania II: The Crimson Crown

Polarware •  Dynamix (PC) •  StarCraft Inc. (PC88)
1986
leden 1986
únor 1986
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Princezna Sabrina je zachráněna a vytržena ze spárů Zla a předána korunnímu princi Erikovi, se kterým je zasnoubena. Zprávy, které se k vám donesou, hovoří o tom, že král Transylvánie, John Good, zemřel a jeho purpurová koruna, symbol královské moci, zmizela. A Lord Drakul se vrací, aby si podmanil transylvánský lid. Vy tedy neleníte a vyrážíte zpět do této legendami opředené země, abyste jejímu mírumilovnému lidu pomohli zbavit se zla, které jej ohrožuje.

Jako cestovatel hráč vyráží do transylvánských hor, aby zabránil Lordu Drakulovi v páchání dalšího zla. Jako společníci jej doprovází princ Erik s princeznou Sabrinou. V některých případech hráč využívá jedinečných schopností svých průvodců. Cestou se setká s mnoha stvořeními, z nichž některá jsou přátelská, jako mohutný Griffin, nebo s nepřátelskou zlou čarodějnicí a nebezpečnými trolly. Příběh graduje setkáním s Lordem Drakulem a soubojem s ním.

The Crimson Crown je druhou částí v trilogii Transylvania a navazuje na jeho předešlou část. Hra je interaktivní fikcí s mnoha grafickými doplňky a množstvím hádanek. Proti první části trilogie přináší řadu vylepšení. Nejviditelnějším z nich je využití průvodců, jejich schopností a předmětů pro vyřešení předložených hádanek.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.