@pettmergll (04.05.2014 13:51): No Spider-Man byl po městě rychlejší, nejdříve se mi zdálo že až moc, ve dvojce je sice pomalejší, ale ten pohyb je mnohem promakanější, troufnu si tvrdit, že ještě nebyl lepší, ovládání každé ruky zvlášť je prostě super, už se nestane, že chce člověk zatočit další "křižovatku" vpravo, ale on se zrovna jak na potvoru musí chytit na levém baráku ... a Web-Rush je prostě hustý, s tím se dá dostat kamkoliv, přesně a pěkně efektně (seběhne zeď, stožár, následně skok, pavučina, ... prostě pecka).
Pro mě osobně veliké zklamání, The Amazing Spider-Man 1 co vyšel cca v roce 2012, tak se mi osobně líbil víc, co se týče létání a celkově ty pohyby a tak.
@Fredericco (komentář): Jo to mě vždy štvalo na všech Spider-Man hrách, objevil se nový padouch, dostal jednou na budku a to bylo naposledy, co jste ho viděli. Jen málokdy bylo těch potyček více, na tomto by to chtělo zapracovat. Na tomto a pár dalších věcech, tak příště to snad bude zase lepší.
@Walome (02.05.2014 21:17): To sice bojuje i na zemi, ale proto snad nemusí být simulované, jak chodci přecházejí jen na zelenou a podobně. Normálně tam jezdí hafo druhů aut, ulice jsou plné aut i lidí, detaily dost slušné. Já vždy hrál jen tyto sandbox tituly, protože to ke Spider-manovi zkrátka patří a všechny mě bavily. Ty tituly v malých levelech převážně s jen s bitkama mě nikdy ani trochu nelákaly.
@Walome (02.05.2014 20:28): V tomto trochu jo, ale na PC na maximum to tak není, anebo si toho člověk ani nevšimne, není to hlavní prvek hry, tak proč se s ním nějak extra párat. Třeba v leteckých simulátorech pozemní technika také nebývá zrovna nejdetailnější.
@Walome (02.05.2014 19:51): Nehotová verze, možná konzolová verze, netuším, já nic takového nepozoroval, ulice byly vždy plné lidí a aut. Kdo chce psa bít, hůl si vždy najde. Už mám plné zuby lidí, co nadávají na všechny Spider-Man hry, jde tam sakra o souboje a pocit z letu po městě, nemá to zodpovídat na otázky ohledně smyslu života a vzniku Vesmíru, tak se přes to sakra přeneste, anebo prostě hrajte něco jiné, tak jednoduché to je.
Šmarja, to video je boží, jak nepokrytě ukazuje všechny technický hrůzy (auta objevující se pozdě, liduprázdný New York, nesmyslná fyzika) a ten vývojář mluví jakoby se nechumelilo :D
@Coldplaz (02.05.2014 18:20): V současnosti bych určitě doporučil tuto hru anebo Web of Shadows, ten pro mě zůstává stále nejzábavnějším dílem. Souboje tam jsou značně nadnesené (zejména pak ve vzduchu a na stěnách), zajímaví nepřátelé a hlavně po získání symbionta možnost se kdykoliv "převléci", čímž se změní vlastnosti a celá sbírka dovedností Spider-Mana. ;o)
Takže, ktorá Spider-man hra je podľa vás najlepšia? Ja som hral len prvú pred 10 rokmi