Terrorist Takedown: Covert Operations

01.11.2006

Terrorist Takedown: Covert Operation je již pátá hra ze série nízkorozpočtových FPS od City Interactive postavených na enginu Chrome. Podobně jako předchozí díl Terrorist Takedown: War in Colombia a na rozdíl od toho prvního jde o klasickou akci z pohledu vlastních očí, ve které hráč svobodně ovládá svoji postavu.

Příběhově tento díl navazuje na události z dílu čtvrtého. Americká jednotka vyslaná zlikvidovat drogový kartel byla kdesi v jihoamerické džungli přepadena. Ti, kteří přežili, byli uvězněni jako rukojmí. Teď přicházíte na scénu vy, velitel speciální jednotky a vaším úkolem je rukojmí osvobodit. Akce se ale nepovede a mise se změní v boj o vlastní život.

"pořád hraješ" - no tak ono to na dlouho není, tuhle tu první sérii her (ty co jsou na chrome enginu) jsem hrál už celkem dávno a tu druhou (engine z fearu) průběžně hraju i teď ale to jsou hry fakt na chvíli (za 1,5hod se to dá projet) a zas tak špatný to není. třeba takovej oblivon jsem hrál déle než všechny hry od CI :D

Má vůbec cenu psát k tomuto komentář? Podpruměrná hra s mizernou AI, nezajímavým prostředím, příšerným level designu a délkou na dvě odpoledne. Ani pořádně nevím proč mě to bavilo, dneska už by to bylo určitě mnohem méně než 50%.

Pro: Krátké takže se to dalo v pohodě dohrát, kdyby vyšla hra o 4 roky zpět dala by se za plus považovat grafika

Proti: umělá inteligence je hrozná, je to slepenec ostatních CI her