Team Factor

US Special Forces: Team Factor

online > online akce *
akce > 1st person akce
11.05.2002 PC
Team Factor je český projekt cílený jako konkurence online akce Counter-Strike. V základu je hra velmi podobná, ale bylo přidáno několik zajímavých nápadů jako například implementovaný RPG model, kdy se lze zlepšovat v používání určité zbraně nebo schopnosti. Zásadní rozdíl oproti většině podobných her je přítomnost třetí strany (Teroristé, US Special Forces a Ruští Spetsnaz).

Každá strana má pak na mapě určitý úkol (například v nejznámější mapě se zříceným vrtulníkem má jedna strana za úkol vrtulník uchránit, druhá z něj ukradnout dokumenty a třetí jej má zničit) a existuje mnoho cest, jak jej splnit.

K akci je pak připraveno několik povolání, každý se specifickými vlastnostmi a zbraněmi (voják, sniper, průzkumník a zbraňový specialista).

Team Factor byl u nás vydán pouze jako příloha časopisu Level v prosinci 2002 (číslo 95).

Ale to je dost škoda. Měl jsi to alespoň zkustit. Jinak samozřejmě díky za link.