Zase mě pobavili ty on-line tabulky hráčů. Prakticky ve všech kategoriích v top 20 cheateri :)
Jak typické, snad nikdy jsem u podobného typu porovnávání nezažil opak.
Kuprikladu největší počet zásahu v kuse má jistý uživatel babebochan a to celých 999 999 999. Což když bych počítal jeden zásah za půl vteřiny tak by musel v jednom souboji strávit zhruba 91 dnů čistého času ( snad jsem to plus minus spočítal dobre, kdyžtak mě opravte). Což je samozřejmě nesmysl. Ale tak hlavně ze babebochan se vystavil skoro na veky do výkladní skříně blbosti aby ho všichni viděli :)
Ja vždycky když tyhle věci vidím tak ztrácím viru v normalnost lidstva :)
Jelikoz jsem Vesperii hrál někdy v roce 2013 na x360, a pocity z ni jsem měl spis rozporuplne, jsem včera zkusil tu Definitivní edici, která ležela už par let zabalena v policce. Z části kvůli svrbeni na klasické jrpg kterých za poslední roky je minimum a z části kvůli tomu jestli jsem do hry už takzvane nedorostl a třeba to teď nebude tak jako před 10ti lety.
Ten vysoký rozpočet z toho kouká na každém kroku, když to porovnam s díly potom tak až Arise se s tím muže měřit. Nastesti si to už moc nepamatuji, takže je šance ze budu hrát dal. Líbí se mi jak to je pěkne po staru a po Arise to je pro mě dost osvěžující. Dokonce mi to přijde i hezky :)
@Solidor (02.07.2019 15:16): Tohle ale u jRPG není neobvyklé a je fakt, že oceňuji více ty, kde ty hádanky řeší člověk bezsoubojově, kdy náhodné souboje hra chytře vypne a nebo jsou souboje s viditelnými nepřáteli, kde je nejprve pobije. Ale hádanky s náhodnými souboji, tím už uměly potrápit Tales of Phantasia nebo Tales of Eternia, ale nějak jsem kvůli tomu na ty hry nezanevřel.
@Solidor (komentář): Jo, mam podobny pocity. A mel jsem je uz pred lety na X360. kdyz to tak vezmu kolem a kolem tak Vesperii si radim spis nekam ke konci peletonu Tales of her. I kdyz dle meho je na ni videt ze neslo o takovy polo budget titul jak vetsina dalsich dilu, ale o AAA hru. Aspon ve sve dobe. Osobne jsem na remaster jeste nenasel chut.