Sven Zwo

01.12.2002

Již název vypovídá o tom, že se jedná o druhý díl dobrodružství nadrženého berana Svena. Oproti dílu prvnímu jsou okamžitě patrná mnohá vylepšení. Prostředí je více propracované, přibyly bonusy a mezi nové nepřátele se zařadila otravná malá vnučka pastevce. Ta si chce s beránkem hrát, ale Sven o to rozhodně nestojí. Zabavit ji může pohozený plyšový medvěd, jako psa zabaví kost a lahev něčeho tvrdého odrovná pastevce. Mezi další novinky se řadí více animací řádění Svena a ovcí.
Grafický styl je stále stejný, což znamená, že je stále vše bráno s dostatečným nadhledem.

Druhý Sven se od prvního dílu moc neliší. Lokace jsou větší, při "práci" je k dispozici více poloh a ovčák zde má mimo psa i vnučku. Nejzajímavějším vylepšením jsou však předměty, které zabaví všechny tři nepřátele, a Sven má tak volné pole působnosti.

Díky lahvi alkoholu si ovčák pospí, vnučka při hraní s plyšákem nevnímá své okolí a pes se při pojídání kosti také nenechá rušit. Mnohokrát mi zmíněné věci pomohly k dokončení levelu, ale v těch vyšších nestačilo ani to. Druhý díl jsem taky nedohrál, ale zabavil jsem se u něj dost.

Pro: hratelnost, předměty na zabavení nepřátel, beran Sven

Proti: novinek je málo, později obtížnost