@S4TW (12.05.2022 11:38): Jojo, to je právě problém v tom, že ten jeden průchod hrou je vlastně docela dlouhý. Dá se to stihnout i rychleji, ale musíš skimmovat). I když se to určitě při dalších průchodech zkracuje, protože něco přeskakuješ. 80 Days jsou dobré právě v tom, že jedna cesta kolem světa trvá pár hodin, takže člověk nemá tenhle "blok".
@Artran (12.05.2022 10:32): mě u těchto her někdy vadí právě ta znovuhratelnost, ač to zní jako paradox.... respektive jde o to, že si tu hru dokáži nejvíc užít, když jí hraji poprvé, kdy ještě objevuji, zkouším a nejedu podle nějaké mustru, nicméně to dost často znamená, že to hraji špatně a nedocílím toho, čeho docílit chci, prostě takový paradox... aspoň tak jsem to měl v This War of Mine, navíc mě pak už nebaví dělat to samé znovu, jen abych udělal pár věcí trochu jinak a lépe... ale zní to zajímavě a jeden průchod bych tomu chtěl dát, ačkoliv tuším, že moje vláda dopadne katastrofálně...
Tak na Filipínách teď zcela demokraticky a drtivě vyhrál Marcos jr, jehož jediný program a kvalifikace je, že je potomkem nenáviděného svrhnutého diktátora Marcose. Realita nikdy nepřestává překvapovat.

Jinak koukám, že si nalákal nejen mě, už tu jsou další dvě hodnocení:)