@Pluto (06.01.2021 19:09): no pro jistotu jsem si přečetl definici vizuálního románu a moc mi to k tomu popravdě nesedi. Text je formou představ a popisu, nemáš možnost se nikde vyjádřit, plosinovka sedí víc. Ani interaktivní film se mi ale moc nelíbí. Je to takova tabletova plosinovka :-D
@Pluto (06.01.2021 18:15): ahoj, no tezko říct. Určitě bych zařadil plosinovka, protože vše běží z tohoto pohledu. Jenže vše je navíc ovládáno jen myší - pohyb, boj, interakce. Takže vizuální román by asi nebyl od věci.
@malarkey (komentář): Když už to máš zahrané, souhlasil bys se zařazením této hry do kategorie "interaktivní film"? Nebo by se tam hodila spíš nějaká jiná. Já jsem to nehrál, tak nemůžu posoudit. Ale z videí, co jsem měl možnost vidět, tak bych to zařadil někam jinam. Nejspíš bych to zařadil mezi vizuální román.
Moment, cože? Lámu si tu hlavu jak dál a ted se dočítám, že ta jedna hádanka jde vyřešit jen když je v reálném světě úplněk? Jako wtf? Hmm tak za 7 dní budu pokračovat no