Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Super Mario Sunshine

26.08.2002
18.09.2020
90
5 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Super Mario Sunshine je pokračování Super Maria 64 na N64, které ale vyšlo na modernějším systému Nintendo GameCube. Se svým předchůdcem sdílí spousty podobných prvků, ale zároveň nabízí spoustu nového.

Příběh je zasazen na letovisko Isle Delfino, kam přiletí Mario na pěknou dovolenou se svými přáteli. Ostrov je tvarován jako delfín a je rozdělen na 10 hlavních lokací, jako například největší město na ostrově, Delfino Plaza. Hned po příletu ale zjistí, že je ostrov terorizován postavou připomínající právě Maria, tzv. Shadow Mariem, který na celém ostrově dělá nepořádek a sprejuje. Díky této podobnosti je Mario obžalován z těchto činů a musí celý ostrov vyčistit a dokázat svou nevinu. K tomu mu pomáhá zařízení zvané F.L.U.D.D., což je velký batoh s vodním dělem, které má 2 různé styly kropení. Prvním kropíte podobně jako stříkací pistolí a ničíte tak své nepřátele či čistíte okolí a použitím druhého stylu si uděláte z přístroje trysky, se kterými se můžete dostat přes větší propasti a částečně tak létat. Postupem času se vám otevřou i další možnosti tohoto zařízení, jako například raketový mód.

Ve hře se můžete pohybovat po celém ostrově, odemykat si různé tajné cesty a zkratky nebo proskakovat do určených lokací, ve kterých je potřeba splnit vícero úkolů. Za ty dostáváte hvězdy podobně jako v Super Mario 64 a čím více hvězd máte, tím více je ostrov čistý a rozzářený. To vám také umožňuje odemyká nové lokace.

Do hry se také vrací starý známý zelený dráček Yoshi, který vám bude pomáhat jako tomu bylo u Super Mario World na SNES.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.