#Herní výzva 2016 - bod č. 5

Tak tohle bylo tuhý jako kráva. Dost se mi hodil skill, který jsem nabral v jedničce, ale i tak byla Super C poměrně velká výzva. Váš avatar je pomalejší, ale tempo hry je zběsilejší. Neustále na vás někdo nabíhá z jedné či druhé strany a často po vás i něco střílí. Opět platí, že čím vícekrát danou mapu projdete, tím menší s ní máte při dalším pokusu problémy. Ovšem některé úseky jsou tuhé pořád. Například level 6 a jeho fialový tunel. Ten jsem bez ztráty prošel jen jednou za několik pokusů.

Fascinovala mě nápaditost vývojářů. Lokace se nepodobají těm z jedničky, i džungle vypadá jinak. A doupěte alienů si užijeme o poznání déle. Máme zde levely z ptačího pohledu, mezi-bosse, zemětřesení, výtahy... samé novinky, člověk se opravdu nenudí. Nepřátel je také opět několik druhů. Muzika brilantní. No prostě je to pecka, i když těžká. Bez rozprašovače bych to dohrál za mnohem déle.

Pro: nápadité levely, muzika, je to fakt výzva

Proti: lepší by to bylo ve dvou, pojmenování levelů není nápadité jako v jedničce

Druhá Contra je fakt záhul ve smyslu obtížnosti, pořád na Vás někdo sype z různých stran a nestačí jen pár pokusí na to, abyste levelem prošli ve zdraví.

Vývojáři se ale pochlapili, levely jsou fakt povedené, přibyla spousta novinek jako doupata, výtahy, zemětřesení a rozličné druhy banditů a samozřejmě pecka hudba, která je nezapomenutelná.

Prostě jedna z těch srdcovek mládí, na které prostě nejde zapomenout, i když zub času odměřuje neúprosně - 85 %