vytvořil jsem vylepšený dělič - možno vybrat číslo 0 až 20 a vidělit 2,3 nebo 4; počítá to až na dvě cifry za desetinou čárkou. video - v popisu videa odkaz k hraní online.
tady je ta super kalkulačka online - k dispozici přímo k hraní: odkaz - můžete otestovat jestli to počítá správně.
@PavelU (23.12.2020 13:20): jaký vlastnosti - vždyť je to jednoduché a postupným hraním těch originálních levelů se ty herní mechaniky naučíš - koukal jsem trochu na toho hafíka - na nějaké to video tam - vždyť je to prostě Supaplex jen s jinou grafikou - Já jsem nehrál žádnou jinou hru tohoto typu - jen Supaplex, navštiv to fórum Supaplex online: odkaz - možná že by bylo možné převést tvoje levely do Supaplex online a zveřejnim tam - já jsem také zveřejnil tenhle můj vizuální level - je tam k dispozici ke stažení pro Megaplex i tam je v nabídce online hraní - ale v tom Supaplex Online ten vizuál nefunguje stejně jako v Megaplexu takže to nevitváří tu iluzu jití nůžek do tunelu a vyjití na druhé straně.

jinak také doporučuji si zahrát tu původní verzi Supaplexe - to jest ta amiga verze - tam prakticky neexistují žádné triky známé z MS-DOS Supaplexu - například: žádné otáčení nepřátel (nůžek, elektronů) tak že před nima uhned na poslední chvíli. - takže to bylo jakobych hrál úplně jinou hru. Ale na druhou stranu někdy to hraní v amiga verzi znepříměnuje náhodné kutálení těch zonků (kamenů) - někdy se prostě kutálí špatně, že je třeba nějaké levely opakovat dokud se nekutálí správně, nebo někdy pokud to jde zkusit jiné tahy aby se předešlo té náhodnosti kutálení - v MS-DOS Supaplex tam je pevný systém toho kutálení těch kamenů.

a také jsem v Supaplexu vytvořil kalkulačky: https://discord.com/channels/68830383725 ... 8/778688906732240977
@RXQ79rudax (22.12.2020 19:49): To Supaplex Online má pěknou grafiku, ale neznám vlastnosti objektů. Nikdy jsem nehrál ani původní verzi. Vyhovuje mi Hafík a DX-Boulder Dash. V Hafíkovi jsem toho vytvořil opravdu hodně. V DX Bouder Dash je několik skinů objektů, buď Emerald Mine či Supaplex. Vyhovuje mi Emerald Mine. Mám rozpracovanou jednu svou sadu, takže na asi polovinu vlastností chování objektů jsem postupně přišel. Bylo to fajn, ale už si to zase stejně nebudu moc pamatovat.
@Zx Atari 500 (22.12.2020 22:52): kamerou jsem natočil jen pár hodin - pak už jsem přišel na to jak to nahrát pomocí nějakého nahrávacího programu co se dá stáhnout zdarma (nazvaný: OBS) - měl jsem s tím programem problém to nahrát správně - tak jsem to napřed prostě nahrával kamerou - (v popisu toho videa je celý seznam videí s časy na rychlé přeskočení), a nevěděl jsem že to ta emulace může nahrávat - a stále nevím jak; Jinak nedávno jsem si zase stáhl bandicam - který jsem si kupoval už dávno, ale nějak jsem si ho ještě nenainstaloval do mého aktuální PC - právě až nedávno - našel jsem v emailu že tam mám ten odkaz pro stažení.
Tak oni si na Steamu za ten Supaplex účtují 8 Euro i za každou ukradenou sadu levelů - které tam již prodávají nebo budou brzo prodávat.

tady jsem ohledně toho udělal video: odkaz

V té diskuzy na Steamu jsem před několika měsíci také dával odkaz na Megaplex (info kde si hráči mohou zahrát lepší remake zdarma) - ale ten mi za pár dni smázli.
@atarek (13.05.2018 21:50): každej level z toho originálního levelsetu jsem na youtube hodil už několikrát - momentálně jsem 99. levelu - pak si dám nějaké ty další levelsety znova.

někdo si dovolil vydat na steamu tenhle supaplex za peníze: odkaz (netuším jestli jim k tomu autoři dali vůbec povolení, a taky mám pochybnosti o tom jestli je to dobře naprogramované - jestli je tam naprosto stejná fyzika jako v původním Supaplexu - tedy jestli například ty miny a infotrony padají/se kutálejí správě - tak jak mají, a jestli tam jdou provádět různé ty triky)

Takže po dlouhé době hraju zase znova. (poprvé jsem se hrou setkal asi před 20 lety - na základce - počítačová třída - to jsem to tam všichni pařili jak blázni.

level 35 - NO MIRACLE - řešení 1 a 2 - s mým komentářem - tu disketu na začátku je ve skutečnosti opravdu možné získat - takže je to vlastně takový zázrak a ne že ne.
Vytáhl jsem ze šuplíku Samsung galaxy SII, koupil novou baterku (přešel jsem na Lumii 1320- max,. spokojenost) a nainstaloval jednu hru- Droidplex.
Perfektní hra, ale zasekl jsem se hned ve čtvrté úrovni: Collector. Ovládání na telefonu prostě vázne (slušně řečeno) - chybí šipky - klasická tlačítka. Ku*va fix!
Protože mně hra chytla jako málo která jiná, nedalo mi. vytáhl jsem joystick, v kuchyňských potřebách koupil přísavky a vteřinové lepidlo, hru stáhl z DJ stránek (v češtině) a... ono to asi nebude jen tím telefonem...
Je to už hodně let, co jsem to hrál, ale tehdy mi dala tahle hra fakt zabrat. Obtížnost je prostě někde úplně jinde, než v dnešních logických hrách. Docela se mi líbí, jak musíte rychle přemýšlet co a jak, protože na vás zrovna něco padá. V pozdějších levelech jsou navíc nepřátelé, na kterého je potřeba něco shodit a na to je zas potřeba přemýšlet. Prostě parádní logická hra, ale děsně těžká :/ . Max jsem se dostal asi do 20 levelu, nebo nějak tak a to jsem ještě přeskočil ty dva možný :D .