@Isair (30.05.2021 15:55): Aha, moc jsem to nestudoval, byl to spíš jen tip.
Mě se to naopak dost líbí, že jsou stále nadšenci, kteří vydávají hry na staré platformy . Smekám před nimi!!
@Strady (29.05.2021 23:28): Tak to už je spíše "neoficiální" cesta. Navíc problém je, že se ještě nikomu nepodařilo ty data dumpnout, čili si to v emulátoru jen těžko zahrajeme (a pak mi asi bude putna jestli se bude jednat o ten Steamovský emulátor či nějaký jiný).

Nicméně hra vyšla před necelým půl rokem, tak je šance, že autoři dostanou rozum a po nějaké době vydají sami Steam verzi (byť se do toho zatím neženou, ale ani tu možnost úplně nezavrhli). Ono sice působí cool vydat hru na mrtvou platformu, ale zase to s tím nesmějí přehánět a po nějaké exkluzivní době to doufám portují i na ostatní platformy (kór pokud na tom chtějí něco vydělat).

Ale jak říkám, kdyby se nějak domluvili se Segou a vyšlo to oficiálně pod Sega genesis classics, bylo by to ještě více cool, než to vydat na Steamu obyčejně :) (+ možná by ušetřili čas plnohodnotným vlastním portem, páč se jedná v podstatě o emulátor). Ale samozřejmě to zní trochu nereálně.

Každopádně to vypadá skvěle a absence PC verze mě dost štve :).

Ale autoři jsou blázni svojí další hru vydávají třebas na NES :).
Tohle vypadá dost solidně, škoda, že to vychází jen na Sega Megadrive, doufám, že se to časem objeví i na ostatních platformách či by bylo fajn, kdyby to po domluvě se Segou třebas nějakým způsobem zařadili do Sega megadrive classics na Steamu :).
@korbitch22 (komentář): No já ti nevím, jestli jsi odkojený předešlými díly, tak nevím jak se ti může zdát obtížnost těžká. Streets of Rage 1 je těžká ale je to o tom, že hru musíš projít několikrát, naučit se taktiku, znát nepřátele, ve čtyřce se naučit komba.
Dále Adam je neskutečně silný a má účinné speciály, plus má rychlý úhyb alias dash. No jen k Blaze je nejlepší postava, nejlíp vyvážená. Za to Axel oproti ostatní dílům dostal o trochu menší statistiky a je to znát.
Pokud budeš mít zájem můžeme si dát spolu.