Co to sakra je s tou hrou? Zkousim kvuli HW, optimalizace lepsi nez v SF4, ale i vizual je horsi - prilis takovy malovany. Na co ale narazim je ovladani, graficke a zvukove problemy. Pri prvnim spusteni mi system nahlasil, ze mam neco s DirectX. Hra funguje, ale je to videt/slyset. Vsechny 2d prvky ve hre, tedy uzivatelske rozhrani a efekty utoku jsou zubate - bez aliasingu - a zvuky zneji naprosto prisene - jako kdyz prepalis hlasitost na repracich a oni pak nestihaji a praska to v nich. Take ovladani. Byt je hra presne to, co jsem ocekaval, tedy mix Tekkena a Street Fightera, tedy udery po vzoru SF (byt misty zjednodusene - napriklad minimalizovani nabijecich uderu, super utoky vyzaduji pouze jeden "obloucek" misto dvou v SF apod.), casovani maximalne zjednodusene (kde mam v SF4 problem dat jednoduche kombo o trech zakladnich uderech, tady to jde samo, frame pro utok je nekolikanasobne vetsi nez v SF4), ovladani na gamepadu nefunguje vubec dobre. Jako by hra byla delana na D-Pad a s poradnym implementovanim analogovych pacek si nikdo nedelal tezkou hlavu. Skok do strany je tak neuveritelny problem.

Doufam, ze vse tohle jsou jen problemy na me strane a lze je nejak snadno vyresit. Kdyby nekteri uzivatele zde vedeli, at se o sve vedomosti podeli. Dekuji.
Hanba! Chybí pan Dřevo, familiérně "Dřevák" a v originálu "Mokujin".