Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Star Wars: The Old Republic - Shadow of Revan

71
10 hodnocení Platformy
Žánr:
online > online RPG *
Forma:
placená hra
Rozsah:
rozšíření
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
09.12.2014 PC
Vývojáři:
Oficiální stránky:
http://www.swtor.com/shadow-of-revan
Čtvrté rozšíření MMORPG Star Wars: The Old Republic a druhé příběhové, do základní hry přidává dva nové světy, Rishi a Yavin 4. Rishi je tropickým rájem pirátů obývaný okřídleným druhem Rishii, zatímco Yavin 4 bažinatým světem s hrůzostrašnými Massassi válečníky. Dále zvyšuje maximální level na 60, přidává dva nové flashpointy, čtyři těžší verze již stávajících flashpointů, upravenou verzi série Forged Alliances, dvě nové operace, nové dovednosti a nové levely (ratingy) předmětů. Součástí je i unikátní quest, pro každé z osmi povolání základní hry, propojující zakončení třetí kapitoly s příběhovou linkou Shadow of Revan.

Hlavní příběhová linie se tentokrát točí kolem Revana, ani kladného a ani záporného hrdiny, který se větší či menší míře objevil ve všech třech na sebe navazujících RPG ze světa Star Wars. Nyní společně se svým extrémistickým řádem Revanitů shromáždil epickou armádu s cílem anihilovat Republiku i Impérium. Ti, aby měli aspoň šanci se ubránit, musí odložit vzájemné rozdíly a staronovému nepříteli se postavit společně. Mezi vaše blízké spojence bude patřit Theron Shan, Lana Beniko a Jakarro the Wookiee. Dokážete Revana společně zastavit?

Protože tato příběhová linie navazuje na sérií flashpointů "Forged Alliances", která byla hratelná již před vydáním, ale pouze v kooperaci, je součástí rozšíření i jejich verze pro jednoho hráče.

Pozdější patch obohatil Shadow of Revan o příběhovou linii Rise of the Emperor. Ta je zasazena do prostředí zcela nové imperiální planety Ziost a plynule navazuje na ukončení linie s Revanem.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 70
SoR je solidní přídavek. Rishi samotná mě tolik nezaujala. Ovšem je třeba ji ocenit jako alespoň pokus "o něco jiného". Pravděpodobně nejlépe by do ní pasoval Smuggler. Dobrý je i mandalorianský flashpoint, který vás příliš nezatěžuje "havětí", neb jdete prakticky z jednoho boss fightu do druhého.

Lepší byl rozhodně Yavin. Jde o relativně malou planetu, ale má velmi pěknou atmosféru a na každém rohu jsou divocí Massassi. Poprvé se zde také stanete vykonavatelem vůle aliance Republiky a Impéria. Oproti Rishi pomaleji přibývají planetární reputační body. Odměny jsou ovšem už lepší (zejména onen Mech).

Ziost má skvělou atmosféru. Celkově jde ale o kratičkou planetu a místní dailies nejsou moc dobře provedené. Je to spíše tedy takový malý bonus.

Celkově je SoR dobrý přídavek. Ale neubráním se pocitu, že bylo možné jednu či dvě planety vynechat a raději se věnovat dopracování jedné. Prostředí všech třech je ale pěkné a stále dopadly lépe než nešťastný Manaan.

Pro: nové zajímavé planety a příběh

Proti: celé by to mohlo být propracovanější

+11