Zkousel jsem to ale ovladani je fakt na dve veci takze sem si zahral jen prvni misi a smazal to protoze to je delany na gamepady a podobny hracky... 35% za peknou grafiku
Apophis: pěkná grafika? ty animačky jsou teda extrémně hnusné

Fakt nechápu jak může lucasarts svěřit hru s takovým potencionálem studiu které má na kontě 4 barbie hry a nějáký dvě voloviny pro kozole
Tak tie system requirements sú značne prepísknuté, mám oveľa slabšiu zostavu a ide mi to v rozlíšení 1280x1024 na high nastavenia grafických features.
Hmmm asi to preventívne stiahnem a nainštalujem, uvidím ako sa to bude hýbať a podľa toho sa rozhodnem.
Optimalizece není in. Když se dívám na některý ty efekty (zvlášť třeba když voják bojuje na blízko se zbraní) tak bych řekl že by to mělo jet snad i na pentium trojce.

Jinak já to hraju na athlonu 2,4, 2gb ram + ati 4670. nevím jaký to má detaily a nastavení a je mi to jedno, jede to ale v pohodě

sakra jak jsem tomu mohl dat 70%? :D
Pozeral som si z toho screenshoty a potom som si pozrel HW requirements? To myslia vážne, že niečo tak zastaralo vyzerajúce je tak náročné? Nie je to len zbytočne vysoko uvedené oficiálne a nedá sa to dobre hrať aj na slabšom počítači s jedným jadrom, 1 GB RAM a grafikou ati HD3850?
Pretože by to bol ideálny vianočný darček pre môjho mladšieho brata...
Takže jsem dnes rozjel konečně ten multiplayer a jde to hrát na jednom pc (oba hráči na klávesnici nebo oba na gamepadu). Celkem to ujde ale v jednom by mě to asi nebavilo
me to prijde vylozene delane pro hru dvou lidi na jednom stroji, pokud pc verzi nejak nezkriplili melo by to asi jit...
Aha, pokud ví někdo jiný tak to prosím napiště, hodně by mě to zajímalo určitě to totiž budu hrát ve dvou
Karasman: Jak je to s hraním pro dva? jde to po síti nebo na jednom pc?
áha, tak to vysvetluje proc kolem toho neni humbuk .) škoda, kvalitní SW hra tu už nějak sakra moc dlouho nebyla..
Arkada pro hodne maly a blby decka. Des zleva doprava (nebo naopak) a kosis nepratele, graficky to za moc nestoji, zajimavejsi napln sem tam, ovlada se to divne, pri smrti se proste respwnes par metru zpatky... picovina je to, ale toz da se to jeste hrat.
Zatím mám odehrané první dvě mise a bude to na 6 nebo 7 z 10. Pokud znáš seriál Clone Wars, tak budeš jako doma. Odehrává se to po konci první série a ovládáš Anakina, případně druhý hráč může ovládat Ahsoku. V druhé misi jsem ovládal jednoho Clona. Hratelnost není špatná, prostě taková arkáda/střílečka, prostě nenáročná odreagovačka. Občas totálně naštve kamera, ale jinak to jde.
oj co to je za novinku? nejak nesleduju posledni deni, ale koukam, ze asi clekem prumer co? .)
Těším se na kooperativní kampaň. Zatím 60% za to že je to star wars
(sproste hodnotim z PS3 dema, ale tahle picovina snad ani nema kam se vyvyjet)