[neexistující komentář]: Na rozdíl od klasických vesmírných simulátorů je totiž lepší nechat manévrování plavidlem a palbu na AI

A to je kámen urazu, čím sis tu hru zkazil, to je to nejhorší co můžeš udělat, neboť boj je zde vynikající, je ale třeba si dát pohled na loď z venčí a totálně vypnout všechno AI a všechno si korigovat sám, soubojová část hry je totiž takto více než solidní.
Nejaka posledna verzia Kobayashi Maru modu by uz mala fungovat aj s kampanou. Ale to som vlastne nikdy neskusal, kedze ja mam asi 12 rokov staru instalaciu, ktoru si prenasam z pocitaca na pocitac :)
@Gordon (17.08.2016 03:17): A to si to ešte nehral s módmi, napr. taký Kobayashi Maru. Single kampaň v ňom síce nefunguje resp. je zabugovaná (ale bolo to pred x rokmi, možno to odvtedy dali do poriadku), ale multiplayer/team fight je poriadny mazec :D
Opravdu doporučuji, pamatuji si jak jsem se vracel do doku z války. Na kontě přes 20 sestřelů, loď měla utržený warp motor, v talíři tři průhledné jiskřející díry a trup ohořelý s ďolíky po torpédech a celá loď problikávala... :D
pro funboye statreku, nad jakou postavou jste honili jako honimíři nactiletí? Já si drtil kašpara nad Sedmou z devíty a samozřejmě nad mojí sladkou poradkyní Troj.

viděl jste někdo statrek porno? celkem nuda. Těšil jsem se jak tam dat bude šukat automatický otvírák na plechovky a ono nic. prostě jen klasik péčko.