Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

SSX Tricky

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
sportovní > nezařazeno *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
05.11.2001 PS2
02.12.2001 NGC
10.12.2001 Xbox
Vývojáři:
EA Canada
Druhý díl snowboardové arkády původně z PS2 se tentokrát přesouvá i na konkurenční konzole, ovšem původní hratelnost zůstává zachována a dokonce si Tricky bere i část obsahu z původního dílu. Stále také spadá pod EA Sports BIG label a mimo klasické verze pro domácí konzole se následující rok dočkal i handheld GameBoy Advance. Samozřejmě v dosti zjednodušené formě.

Nejvýraznější změnou se nyní větší koncentrace na vyprávění příběhu v módu World Circuit. Jednotlivé postavy si k sobě tvoří určitou rivalitu dle vašeho chování během závodů. Pokud jste agresivní vůči jednotlivým postavám, začnou být v průběhu hry nepřátelští. To stejné platí i při opačném chování. Dalším výraznou novinkou je übertrick systém, který se spouští po naplnění boost baru a zpřístupní mnohem šílenější a těžší triky, které při úspěšném provedení hráče na sjezdovce znatelným způsobem zrychlují. Odemykatelné oblečení, snowboardy a jezdci jsou samozřejmostí.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.