Smash Up Derby

Demolition Champions

11.03.2003

Smash Up Derby, v USA známé pod názvem Demolition Champions, je závodní hra ve stylu série FlatOut od polského vývojářského studia City Interactive. Ve hře máte na výběr z celkem 20 vozů schopné jet až 280 km/h na 28 různých tratích. Grafický engine hry spolu s fyzikálním enginem Havok umožňuje poměrně realistické poškození a demolování aut.

Hra pro jednoho hráče staví hlavně na budování kariéry a propracovávání se na vrcholy žebříčků. V multiplayeru se lze zase vyřádit na jednotlivých tratích s možností hrát po LAN či internetu.

Jestli je to co si myslím, a je to i na playstation 2, tak ano. Je to krutá řežba.

Hru jsem hrál později než FlatOut, ale můžu ji označit jako přimý předchůde oného FlatOutu.

Hra je poměrně zábavná arkádovka, kde se bourá a ničí auta v derby arenách, nebo dokoncepři závodě. Hra vypadá celkem pěkně, jsou tam realistické zvuky atp.

Škoda, že se na hru dneska zapomnělo.

Pro: Grafika, derby, poškození, zvuky, hratelnost, fyzikální model.

Proti: Bohužel se na hru zapomnělo, zdlouhavé, pokud jste hráli Flatout dřív než toto, něco téhle hře chybí.