jde vam to rozjet na win 7? Me ne mam verzi DosBox ale jakmilu to pustim tak se v Dosu objevi prikazovy radek a nevim co tam napsat
No jakobych to neříkal...krásný bezproblémový King of the Hill, zbývá jich čtyři a pak se mi povede na Engelbergu 88 metrů a ještě s pádem (jak jsem to chtěl dotáhnout co nejdál) :-)
@Hrdlodus (21.06.2012 01:02): ony jsou různé verze a aktualizace, hrál jsem tři, teď jsem si stáhnul očividně nějaký podivný patvar.... v prvním vládli Malysz s Hannawaldem, v druhém snad právě Ljøkelsøy a ve třetím Janda s Ahonemem. Teď je to zas něco jinýho.
Jinak to, že jsem to vyhrál, bylo hrozný štěstí, protože to byl ročník, kde se body rozdělovaly celkem rovnoměrně a nebyl žádný lídr, který by vyhrával všechno. Dokonce jsem při té výhře dosáhl pouze na své třetí nejvyšší skóre. Dvakrát jsem uhrál líp, ale stačilo to jen na třetí místa. Myslím, že to bylo něco okolo 1200 bodů.

Jinak King of the Hill s nejlepšíma jsem taky nikdy nedal. Druhou ligu jo. Tam jde o to, že člověk nesmí udělat chybu a já při odrazu docela riskuju a tak v jedné desetině případů mi to prostě vůbec nevyjde, což je u King of the Hill konečná.
Jak jsem psal, tak Harrachov je prokletý, jinak ostatní mamuty také nejsou snadné můstky. A Otepaa je občas zrádná, jak je pomalá. Obersdorf mi vcelku jde. Nejradši mám Lillehammer a Engelberg. A slušné jsou Kuopio, Lahti a Pine Mountain. Aškoliv Kuopio proto, že jsem jej sjížděl nejvíckrát. U toho prvního můstku si to člověk ještě zrestartuje po nepovedeném skoku.

Ale gratuluji ke křišťálovému glóbusu. Já jsem byl snad jen jednou druhý. Ale zase jsem to hrál jen asi 50x. Já prostě nikdy neudržím nervy na uzdě po celou dobu. A proti Ljøkelsøyovi se nesmí dělat prakticky žádné chyby. Mimochodem, Roar ve skutečnosti nikdy nevyhrál světový pohár. Vždy byl lepší Janne Ahonen.

A King of the Hill se světovou špičkou jsem také nikdy nevyhrál. Tam je to taky o nervy. Někdy dokonce Roar vypadne předčasně a o to víc mrzí zmrvený skok. Ve finále již opět není místo pro horší než skvělý skok. Vyhráli jste King of the Hill?
Máte nějaký můstek na kterém to vždycky poserete? Já ano. Obersdorf. Asi v 70% případů dám předčasný odraz. Podobně Zakopane. Pak mám zase dva můstky, na kterých jsem to nepokazil snad nikdy - Fallun a Holmenkollen.
@Richmond (20.06.2012 16:41): objektivně špatná míním z důvodu toho, že grafika je primitivní, hudba a zvuky nejsou a herní princip je velmi prostý a stále o tom samém. To ovšem nic nemění na tom, že je to hra návyková. Co se týče "věrnosti" skoků na lyžích, tak tam je určitě dál série Deluxe Ski Jump, kde hráč dokáže skočit kvalitní skok až po důkladném tréninku, neboť se letová fáze ovládá myší a není to úplně jednoduché. Tady, když má člověk štěstí a blbě mu nefoukne, nemusí mezi odrazem a doskokem dělat prakticky nic a skočí dobře. Jasně, že se doskokem dá pár metrů přidat, ale právě u některých můstků je to sakra ošidné :-)
Harrachov je můj nejneoblíbenější můstek. Právě na českém můstku jsem chtěl vyhrát, ale jen výjimečně se mi podaří alespoň slušný skok. Takže v pořadí kvalifikace - první skok - druhý skok, mám štěstí, když se dostanu ke druhému skoku a neskončím 30. To už i Planica a Sapporo se mi skáče lépe. Navíc Harrachov má nejošklivější můstek. Tetris?! Vážně?!

Ale kolikrát se vážně zasměju nad těmi slogany při ukončování hry. Je jich překvapivě hodně a jsou překvapivě vtipné.
Taky jsem tuhle hru hraval porad dokola. Denne jeden rocnik SP :) Myslim, ze to neni tak uplne jednoducha hra a uz vubec ne "objektvne spatna". Krom odrazu totiz zalezi i na spravnem nacasovani dopadu. Je mozne natahovat delku skoku, pokud samozrejme nepouzijeme telemark. I vitr hraje slusnou roli. Ale souhlasim, ze vyhrat na nekterych mustcich je obtiznejsi (pro me treba Harrachov). Pro me ta hra ma uplne vse,co jsem si kdy pro prenos skoku na lyzich na pocitac pral (uz od doby, kdy jsem mel Didaktik).