Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Ski Challenge 2014

SC:14

26.11.2013
73
2 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
freeware
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Desátý ročník série Ski Challenge nemění nic zásadního na své podobě. Základem hry je znovu specifický online režim o hodnotné ceny, kdy závody probíhají jen o víkendech, ve kterých se konají skutečné závody světového poháru ve sjezdovém lyžování. Ke startu do online závodu bylo potřeba zajet nejprve kvalifikační čas. V offline režimu je k dispozici jen trénink a arkádové minimódy. Poprvé hra nevychází v několika regionálních edicích, ale jen v jedné a jazyk je možné si zvolit v menu.

Kromě šesti tradičních tratí světového poháru hra zareagovala i na konání ZOH v Soči a do hry tak přibyla i tato sedmá trať. Navíc se objevila možnost zazávodit si v paralelním slalomu na trati v Mnichově. Novým onlinovým módem se stal Duel, kde jste se mohli utkat jak s vybraným přítelem, tak s náhodným hráčem. Všechny onlinové módy hry, kromě závodních víkendů, byly přístupné do 31. března 2014.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.