Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Ski Challenge 2012

29.11.2011
71
4 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
freeware
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Hra je osmým ročníkem série simulací sjezdového lyžování Ski Challenge se specifickým online režimem. Ten se vyznačoval tím, že online závod byl přístupný pouze v termínu konání skutečného závodu světového poháru na dané trati. Ke startu do online závodu bylo potřeba zajet nejprve kvalifikační čas. V offline režimu je k dispozici jen trénink. Hra navíc využívá systém automatických aktualizací, takže na začátku byla dostupná jen jediná trať.

Největší novinkou byly nové postupně odemykané arkádové mini módy, určené spíš pro zábavu než trénink nebo závodění. Překvapivá byla také změna trati v americkém středisku Beaver Creek, kde se poprvé nejel závod ve sjezdu, ale v super obřím slalomu.

Po osmi letech opustila hru rakouská televize ORF, která stála u jejího zrodu. Stejně jako rakouská, tak i německá verze hry byla poprvé bez mediálního partnera a obě využívaly pro svůj online režim služeb herního portálu GameTwist. Švýcarská a francouzská verze zůstaly podporovány svými mediálními partnery SFR a France Television.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.