Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Ski Challenge 2011

70
2 hodnocení Platformy
Žánr:
online > nezařazeno *
sportovní > lyžování
Forma:
freeware
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
23.11.2010 PC
Vývojáři:
Greentube
Hra je sedmým ročníkem série simulací sjezdového lyžování Ski Challenge se specifickým online režimem. Ten se vyznačoval tím, že online závod byl přístupný pouze v termínu konání skutečného závodu světového poháru na dané trati. Ke startu do online závodu bylo potřeba zajet nejprve kvalifikační čas. V offline režimu je k dispozici jen trénink. Hra navíc využívá systém automatických aktualizací, takže na začátku byly dostupné jen dvě tratě a to i v tréninku.

Nově se součástí hry stal integrovaný komunitní klient Game Alram. Jinak sedmý ročník nepřinesl kromě drobných grafických úprav v podstatě nic nového. Závodilo se v šesti střediscích, které jsme měli možnost vidět již v minulých ročnících, tedy ve Val d’Isere, Val Gardeně, Bormiu, Wengenu a Kitzbühelu, pouze v Garmisch Partenkirchenu se objevila nová trať.

Tento ročník byl posledním, kde rakouskou verzi sponzorovala televize ORF. Kromě rakouské verze byla hra distribuována s podporou místních mediálních partnerů i v dalších pěti státech, poprvé i v Rumunsku.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.