Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Ski Challenge 2011

23.11.2010
70
2 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
freeware
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Hra je sedmým ročníkem série simulací sjezdového lyžování Ski Challenge se specifickým online režimem. Ten se vyznačoval tím, že online závod byl přístupný pouze v termínu konání skutečného závodu světového poháru na dané trati. Ke startu do online závodu bylo potřeba zajet nejprve kvalifikační čas. V offline režimu je k dispozici jen trénink. Hra navíc využívá systém automatických aktualizací, takže na začátku byly dostupné jen dvě tratě a to i v tréninku.

Nově se součástí hry stal integrovaný komunitní klient Game Alram. Jinak sedmý ročník nepřinesl kromě drobných grafických úprav v podstatě nic nového. Závodilo se v šesti střediscích, které jsme měli možnost vidět již v minulých ročnících, tedy ve Val d’Isere, Val Gardeně, Bormiu, Wengenu a Kitzbühelu, pouze v Garmisch Partenkirchenu se objevila nová trať.

Tento ročník byl posledním, kde rakouskou verzi sponzorovala televize ORF. Kromě rakouské verze byla hra distribuována s podporou místních mediálních partnerů i v dalších pěti státech, poprvé i v Rumunsku.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.