Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Ski Challenge 2009

70
2 hodnocení Platformy
Žánr:
online > nezařazeno *
sportovní > lyžování
Forma:
freeware
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
09.12.2008 PC
Vývojáři:
Greentube
Hra je pátým ročníkem série simulací sjezdového lyžování Ski Challenge se specifickým online režimem. Ten se vyznačoval tím, že online závod byl přístupný pouze v termínu konání skutečného závodu světového poháru na dané trati. Ke startu do online závodu bylo potřeba zajet nejprve kvalifikační čas. V offline režimu byl k dispozici jen trénink. Hra se bohužel vrátila k systému automatických aktualizací, který je samozřejmě již nefunkční, takže dnes si zajezdíme pouze na jediné trati ve Val Gardeně. Sjezdovky v Bormiu, Wengenu, Kitzbühelu a Val-d’Isere, ke kterým nově přibyl Garmisch-Partenkirchen, jsou bohužel nedostupné.

Asi nejvýznamnější novou funkcí byly soukromé skupinové závody, kde jste se mohli utkat se svými přáteli. Kromě nových tratí a vylepšené grafiky byla zajímavou novinkou tohoto ročníku i implementace “Rewind” tlačítka, takže v tréninku nebylo nutno při jediné chybě opakovat celou jízdu.

Hra vznikla ve spolupráci s rakouskou televizí ORF, která sponzorovala i ceny pro vítěze online závodů. Mezi další země kde hra byla oficiálně distribuována za podpory místních mediálních partnerů přibyla Francie a Itálie. Naopak loňská spolupráce s kanadskou televizí CBC se tento rok neuskutečnila. Soundtrack ke hře natočila rakouská skupina Morton. Poprvé vznikla i verze spustitelná přímo ve webovém prohlížeči.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.