Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Ski Challenge 2009

09.12.2008
70
2 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
freeware
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Hra je pátým ročníkem série simulací sjezdového lyžování Ski Challenge se specifickým online režimem. Ten se vyznačoval tím, že online závod byl přístupný pouze v termínu konání skutečného závodu světového poháru na dané trati. Ke startu do online závodu bylo potřeba zajet nejprve kvalifikační čas. V offline režimu byl k dispozici jen trénink. Hra se bohužel vrátila k systému automatických aktualizací, který je samozřejmě již nefunkční, takže dnes si zajezdíme pouze na jediné trati ve Val Gardeně. Sjezdovky v Bormiu, Wengenu, Kitzbühelu a Val-d’Isere, ke kterým nově přibyl Garmisch-Partenkirchen, jsou bohužel nedostupné.

Asi nejvýznamnější novou funkcí byly soukromé skupinové závody, kde jste se mohli utkat se svými přáteli. Kromě nových tratí a vylepšené grafiky byla zajímavou novinkou tohoto ročníku i implementace “Rewind” tlačítka, takže v tréninku nebylo nutno při jediné chybě opakovat celou jízdu.

Hra vznikla ve spolupráci s rakouskou televizí ORF, která sponzorovala i ceny pro vítěze online závodů. Mezi další země kde hra byla oficiálně distribuována za podpory místních mediálních partnerů přibyla Francie a Itálie. Naopak loňská spolupráce s kanadskou televizí CBC se tento rok neuskutečnila. Soundtrack ke hře natočila rakouská skupina Morton. Poprvé vznikla i verze spustitelná přímo ve webovém prohlížeči.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.