Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Ski Challenge 2007

28.11.2006
70
3 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
freeware
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Hra je třetím ročníkem série simulací sjezdového lyžování Ski Challenge se specifickým online režimem. Ten se vyznačoval tím, že online závod byl přístupný pouze v termínu konání skutečného závodu světového poháru na dané trati. K nastoupení do závodu bylo potřeba zajet nejprve kvalifikační čas. V offline režimu byl k dispozici jen trénink na prvních dvou tratích (Val Gardena a Bromio). Ostatní tratě se odemykaly až aktualizací staženou ze serveru hry, což dnes již není k dispozici.

Hra nabízí kromě tří přednastavených režimů lyží i vlastní nastavení, což výrazně ovlivňuje obtížnost, vzhledem k tomu, že je potřeba najít správné nastavení na konkrétní sjezdovku a to pro všechny tři typy počasí. Oproti minulému ročníku přibyla nová trať ze švédského střediska Are. Novinkou byl také tzv. duch, tedy záznam vaší nejrychlejší jízdy, takže jste neustále viděli, jestli vaše aktuální jízda je lepší nebo ne. A zajímavostí je, že tato verze jako jediná v sérii umožňovala spuštění vlastní hudby ve hře.

Hra vznikla ve spolupráci s rakouskou televizí ORF, která sponzorovala i ceny pro vítěze online závodů. Navíc byly distribuovány další verze hry, tedy stejně jako vloni švýcarská ve spolupráci se švýcarskou televizí SF DRS a nově německá verze za podpory společnosti SevenOne (Pro7, Sat.1, Kabel 1), norská verze podporovaná norskou televizi NRK a švédská podporovaná švédskou televizí SVT.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.