Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Ski Challenge 2006

listopad 2005
64
4 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
freeware
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Druhý ročník série simulací sjezdového lyžování Ski Challenge již přinesl prvky, které se v sérii udržely na dlouhou dobu. Právě zde se totiž objevil specifický online režim, přístupný pouze o víkendech, kdy byly na pořadu skutečné závody světového poháru na dané trati. Mimo tyto závodní víkendy byl k dispozici jen offline trénink. Hra navíc přinesla i systém automatické aktualizace, který v příslušném čase odemykal jednotlivé tratě. Tento systém je dnes samozřejmě nefunkční, což je příčinou faktu, že dnes si v této verzi zajezdíte trénink pouze na trati ve Val Gardeně. Ostatní sjezdovky (Bormio, Wengen a Kitzbühel) jsou bohužel zamčené.

Více tratí nebylo jedinou novinkou a tak se zde také poprvé objevila kvalifikace, jejíž splnění bylo nutnou podmínkou pro start v online závodě. Hra navíc nabízela v tréninku výběr tří typů počasí, které ovlivňovalo fyzikální model. Pro online závod bylo pak počasí vybráno náhodně. Variabilitu dále rozšiřoval výběr ze tří druhů lyží.

Hra vznikla ve spolupráci s rakouskou televizí ORF, která sponzorovala i ceny pro vítěze online závodu. Kromě rakouské verze byla distribuována i švýcarská verze hry ve spolupráci s televizí SF DRS.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.