Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Ski Challenge 2005: Kitzbühel

leden 2005
62
6 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
freeware
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Ski Challenge 2005: Kitzbühel položila základ dlouhé sérii volně šiřitelných sportovních simulací sjezdového lyžování Ski Challenge. Ujímáte se tedy role závodního lyžaře a vaším úkolem je samozřejmě natrénovat a posléze zajet ten nejrychlejší čas na známé sjezdovce Hahnenkamm.

První ročník série se vyznačoval několika odlišnostmi od těch následujících. Za prvé vznikly jen dvě tratě, Kitzbühel a Bormio, a každá distribuovaná jako samostatná hra. Základním módem hry byl online režim, kde se registrovaní hráči snažili o zajetí co nejlepšího času. Tento mód již bohužel není přístupný. K dispozici je tedy dnes jen offline režim, což není nic jiného, než trénink na této trati.

Hra vznikla za velké mediální podpory a spolupráce rakouské televize ORF. Ta totiž přímo provozovala online žebříček, registrace probíhala na jejích webových stránkách, a sponzorovala ceny pro vítěze. Podpora hry byla tedy tak výrazná, že je ORF mnohdy zaměňováno za vývojáře hry.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.