Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Skellboy

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
RPG > nezařazeno *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
30.01.2020 Switch
Vývojáři:
Umaiki Games
Oficiální stránky:
http://www.umaikigames.com/games/skellboy.html
Ještě mnoho let poté, co zestárnul a zemřel Skippy, největší hrdina království Cubold, se vyprávělo u ohňů o jeho dobrodružstvích a mezi chasou se vzpomínalo na jeho hrdinské skutky. Obyvatelé říše pak žili dlouhou dobu v míru, ale všechno se pokazilo v okamžiku, kdy se králův dvorní kouzelník Squaruman rozhodl pomstít za ponížení, které se mu dostalo od mladé princezny. S pomocí čar a kouzel vytvoří armádu nemrtvých, kteří vstávají z hrobů a chápou se zbraní. Squarumanovo kouzlo naštěstí postihne i Skippyho, který se obrací proti čaroději a hodlá v zemi obnovit mír.

Akční RPG v hlavní roli s udatným rekem, který přerušil věčný spánek a vystoupil ze svého hrobu. Souboje vámi ovládaného kostlivce spočívají nejen v máchání mečem a využívání řady dalších zbraní. Hratelnost je založena především na možnosti využívat různé části těl mnoha typů nepřátel, které si Skippy nasazuje a tím získává i nové schopnosti, jichž jeho kostra dříve nebyla schopna.

Dalším zajímavým aspektem je grafické zpracování, kde vývojáři použili z kartonu vystřižené 2D postavy, které zasadili do trojrozměrného světa. Vizuálem tak hra může připomínat starší Paper Mario. O pobavení se v průběhu hraní starají vtipné dialogy a cutscény.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.