@mazar1234 (06.12.2016 11:56): Hrál jsem to před nějakou dobou. Teď se to snažím rozjet s TGW. Takže čísla renown už si nepamatuju.

Ale jinak jo, taky ponorkář :)). Proto mě mrzí, že to nemá pořádného nástupce. S dnešními možnostmi...
@Shoggot (komentář): Super, ďalší ponorkár za 100%.

Koľko si dal najviac renownu z jednej misie?
Mne sa raz podarilo východne od Kanady naharvestovať nejakých 130 000 (to bolo potom najvyšších medailí panečku), ale na Type IX, ináč som radšej používal triedu VII a tam také sumy neboli reálne vzhľadom na menší počet nesených torpéd.
Rozumí si TGW se steam verzí? A existuje ekvivalentní mod pro čtyřku? Musím se totiž přiznat, že Pacifik mne láká více.
Adolfik: Určitě si nějaký velký mod zapni (nejlepe pomocí prog. JGSME) hned. Je to docela jiná hra. Víc možností : vysouvací panely, tabulky rychlostí a mapy přístavů ve hře, provoz v přístavech, minová pole, víc letadel atd. Původní hra je trochu, trochu dost, sterilní a "šedá".
Tuhle hru jsem dlouho nehrál, ale po shlédnutí Das Boot mám chuť ji zase rozehrát. Je dobrej nápad to rozehrát s těma velkýma módama od začátku?
Mod je vřele doporučen. Je jich celá řada. Dva největší (obsahující několik dalších)jsou tGW a GWx (GW-Grey Wolves) Osobně preferuji tGW, s ním se hraje multiplayer "ponorková liga" viz http://silenthunter.cz/
Když chci rozjet trojku, mám ji rozehrát s nějakým modem? Jde mi o co nejvyšší realičnost a zážitek...