Shoot Many Robots

13.03.2012
14.03.2012
06.04.2012

Shoot Many Robots je arkádová 2D střílečka, ve které se hráč, coby Walter P. Tugnut , typický americký venkovan, rozhodne zabránit hromadné robotí apokalypse. Opuštěná továrna začne vyrábět zmutované roboty a je to právě Walter, který zachraňuje svět před těmito smrtícími hordami. Naštěstí má svůj přívěs, ze kterého se zásobuje zbraněmi, municí a pivem.

Hra nabízí široký rozsah kombinací pro úpravu postavy a velké úrovně k vyčištění od nepřátelských robotů, které končí souboji s bossy. Do každé úrovně si je možné vybrat maximálně dvě zbraně (revolvery, kulomety, plamenomety, brokovnice…), přičemž primární zbraň má vždy neomezenou munici. Zbraně je možné v průběhu úrovně měnit nákupem z přívěsu, nebo se odemykají otevřením beden při průchodu úrovněmi. Některé objekty, bedny a sudy lze vyhodit do povětří. Zdraví Walter doplňuje pitím piva.

Z likvidovaných robotů stříkají litry černé krve, létají rozstřílené součástky, aby je nakonec roztrhla exploze. K sebrání po nich zůstávají matice. Matice jsou herní měna a jde za ně nakupovat nové vybavení. Z poražených robotů ale mohou vypadávat i jiná vylepšení postavy. Obsažen je také režim pro 4 hráče přes internet a pro 2 hráče na jednom PC.

Jednoho krásného večera sem hledal nějakou hru na odreagování a najednou mi padlo do oka Shoot Many Robots který z prvního pohledu nevypadal vůbec špatně tak jsem do toho šel ale to jsem neměl vůbec dělat. ve hře se vžijete do role nějakýho vesnickýho burana o kterým nic nevíme protože nám nebylo nic vysvětleno ani kde se roboti vzaly se kterými valčíme ! Najednou se ocitnem v nějaké lokaci a jak trotlové chodíme furt do předu a střílíme furt stejně vypadající roboty občas přijde nějakej boss na ozvláštnění ale nic extra. Vždy po dokončení mise se ocitnete ve svém karavanu kde si koupíte zbraně a další vybavení. No už dál ani envím co o hře říct nic než tupý chození a střílení bez špetky nápadu. Takže suma sumárum podprumrná střílecí plošinovka která je nudná jednotvárná !

Pro: no.... tak grafika :D at nejsou jen negativa

Proti: malo druhu robotu,jednotvárnost,stereotyp, ceká hraj e jedno velké nedorozumění