@Phoenix (18.01.2017 14:52): Jacob's Ladder jsem viděl. Záměr to ve výsledku byl, ale myslím tím, že nevěděli, jak to vyladit. Proto ta hra velmi rychle střídá tóny a působí tak různě poslepovaně, prostříhaně, něco je tam navíc a podobně. Výsledek je prostě slepený bazmek.
@Shoggot (18.01.2017 14:37): Nevím, jestli bych to bral zrovna takto (že jim nevyšlo ani jedno právě proto, že chtěli obojí). On to (chtít obojí) mohl být stejně dobře záměr jako absence plánu.

Právě Jacob's Ladder je tak trochu válečný film a tak trochu mysteriózní thriller (jen se v něm nevyskytují zombie, ale ne nadarmo jej uváděli tvůrci herní série Silent Hill jako jednu z inspirací) a o něco podobného se IMHO pokoušeli právě v Shellshocku.
@Phoenix (12.01.2017 23:10): Právě, jde z ní cítit něco, jako docela v pohodě, prostředí, hnus války a v 2009 zase tak přezombíkováno nebylo, a co mě docela bralo, že se nebáli zabít kohokoliv z us army..
zrovna tuhle ,, prima ,, hru hraju a mužu říct, že i když stojí 145 Kč její pravá hodnota je snad mín než stovku...tak akorát k časopisu bych to dával :-).
Jo to mi tak připadalo taky, tak jsem se pořád ohlížel, no nakonec jsem to vyřešil tím že jsem ho vypnul :D
Teda, první moment mě mile překvapil, ale pak to šlo z kopce - šílené minihry a špatně fungující, divná optimalizace, i na hard je to procházka růžovou zahradou, debilní protivníci a hlavně jejich posmrtné "reakce" (na druhou stranu jsem se vždycy zasmál) a to co mě hodně sere je špatný zvuk. Když střílím, tak zvuk zbraně je slyšet jen vyjímečně, pořád se mihají všelijaké zvuky stejnou hlasitostí a vaše chůze mi připadá, jako kdyby někdo 10 metrů za mnou šel :-/ Fůj
Tohle je vazne strasna vec.:D Spatna konverze, hrozne modely zbrani, nevyvazenost zbrani, divny prostredi. Proste grafiky prumer, hratelnost des. Jsem hodny a davam 30. Neprosto nechapu jak tvurci AvP mohli stvorit neco takovyho.
Pooky, radsi zkus NecroVision. Je to sice taky becko, ale hratelny.:D
Páni, mi dávate chutě si to zahrát =D Vždyť to nemůže být tak strašný..killovat zombíky musí být sranda né? =D opravdu je to tak k nevydržení? já tomu prostě nemůžu uvěřit, zprvu to vypadlo dobře... =D
Jako ty fakt vyluzujes takovy zvuky u kazdy hry co hrajes? S tebe museli met doma radost :)
Já mu závidim, že i při takových lekavých momentech dokáže udržet myš na správnym místě. Já s ní většinou ujedu uplně mimo nebo někdy rovnou pustim. Když sem byl menší, tak sem se leknul i při hraní SWATu nebo něčeho podobnýho, takže vidíte jak to mám těžký. :D
Ano až se video bude menovat Review a ne Commented Gameplay tak potom urcite...
Jsi trochu lekavý člověk.Tyto věci mě nechávají chladným.Spíš bych komentoval technickou stránku hry.