Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Shaolin vs Wutang

75
1 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > bojová *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
26.06.2018 PC
Vývojáři:
Shaolin vs Wutang je akční 2D mlátička vzdávající hold klasickým filmům s tématikou bojových umění. Jedná se o značně vylepšenou a rozšířenou verzi předchozího počinu od Jae Lee Productions.

Hráč má na výběr celkem z 30 známých filmových postav, které mají bohužel z licenčních důvodů fiktivní jména. Z jejich přezdívek, vzhledu a bojové techniky lze však velmi snadno poznat, o koho se jedná. Mezi nesmrtelné legendy stříbrného plátna, které mohou v Shaolin vs Wutang změřit své síly, patří Bruce Lee, Gordon Liu, Jackie Chan, Tony Jaa, Kara Hui, Sonny Chiba, Angela Mao, Jet Li, Bolo Yeung, Donnie Yen, Chuck Norris a další. Každá postava disponuje několika desítkami různých úderů, kterými se od sebe navzájem odlišují a zároveň prezentují svůj vlastní styl boje. Novinkou ve výbavě každého bojovníka je zbraň.

Tvůrcům se podařilo získat práva na původní filmovou hudbu. Kromě standardního vyřazovacího turnaje a tréninkového módu je k dispozici i Survival mod a Team Battle. Kromě toho hra podporuje také lokální multiplayer.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.