Nejsem si jistý, ale ten magicbane je rok stará ukradnutá verze shadowbane emulátoru
Do té "closed bety" se můžu nalogovat, kdo chce a teď jak to čtu, tak 19 září má bejt wipe a formálně hra se přesouvá do open bety
Ahojte, právě včera jsem to zkoušel, mám tam sice pár problémů, ale to dělá neznalost, Hra mne velice zaujala a rád bych s někým spolupracoval, ale nemám vůbec ponětí jak, stáhla jsme si to magicbane, rozbalil, zkontroloval soubor ArcaneIP.cfg a hrál. Vůbec nevím, kde identifikuji předmněty, pár jsme jich sebral. Jede tam myslím, jen jeden server, ale nevím jak se jmenuje, tam jsem :D
@konvice (komentář): dobrej koment, člověka to úplně nabudí :))

Já to hrával a můžu říct, že ta hra je nedoceněnej ultimátní pvp hardcore poklad! :D
Teď jsem si vzpomněl jak jedna nepřátelská guilda kempila u portálů a sundala každého kdo prošel kolem.
Já, jestě s dvěma kámoši jsme se tam portli a sundali nás a ollootili a pak se rozjelo nekonečné porťění a kdo jim stihne napsat víc nadávek než ho sundají.
K tomu rozjímání nad PVP systémem opět svatá pravda.
ten projekt SBE nemá budoucnost, když se ti maníci snažej reverzním inženýrstvím udělat host server. Možná kdyby poskytli tvůrci Stray Bullet Games zdrojové kódy a další matroš, tak by to o něčem bylo, ale tím postupem na SBE, co mají, ta hra bude dokončena tak v roce 2016 (pokud se nerozpadnou samozřejmě)
Na UO jsem se vyprd, tohle mě zajímá mnohem víc, bohužel není kde hrát -_-