O Section 8 jsem si nemyslel, že to bude pecka. Něco mě přeci jen k ní táhlo, možná proto že mi byla stále nepřístupná a já se jí snažil sehnat, za nějaký rozumný peníz. A za šest pětek to byl příjemný kauf, z výsledku hry sice nejsem kdovíjak vytržen, ale nejsem ani rozhořčen. Section 8 je zajímavá multiplayerovka (singleplayer brát jako multiplayerový tutorial) s originálními nápady, zajímavým oblekem (ala Crysis). Začátek každé mise je navrhnut pěkně ... stylově - pravým vesmírným výsadkem z ... asi oběžné dráhy :-)

Snad jen škoda, že se první díl už tolik nehraje (je to rozumné - příchod Prejudice), ale i přesto jsem se dokázal na pár hodinek zabavit. Byť mi v některých případech přišla náročnost docela vysoce nastavena i na normální obtížnost. Zamrzí, že singleplayer není tak propracovaný, jak by být mohl a multiplayer by mohlo hrát alespoň pár lidí .-) Každopádně za ty prachy ... :-)

Pro: výsadek, ovládání a zvuky zbraní, správný sci-fi nádech,

Proti: grafika, nepřátelé jsou totožní jako vy, obtížnost - boje s bossy, marný singleplayer,

Hra Section 8 je hustě a futuristicky vyjádřena hra, plná skriptovacích efektů a dobře vymodelovaného prostředí.Prostředí technických staveb, jsou složeny z "monolitických útvarů", ale to nijak nevadí.V prvních časových počátcích, se hra dobře rozjíždí a pak je zde i možnost lepších zbraní a na konec možnost jako u mech warrior, řídit i svého mecha za svojí jednotku, nebo svůj tank posunující se po nějakých plazmových energetických tryskách.Hra rozhodně neurazí.Po grafické stránce "good" !!! Nasvícení, filtrování hran, vyhlazování, stíny ok !!! Ale jen děj je nějaký nemastný neslaný.Ve 3/4 hry se trochu otevřou oči hráčovi, ale ke konci je snad nejlepší.Jinak pořád se řídíte svým radarem, tam jdi a braň, pomoz své jednotce.
Na závěr musím říct, že hra mě velice zaujala, jak svým grafickým podáním, tak i celkovou variabilností pohybů.
Můžu jen doporučit.

:-)

Pro: Grafika,skripty,dobré zvuky zbraní - synthetyzátorově vymodelované, hustá sci-fi vesmírná atmosféra, kolektivní ůtok.

Proti: Nějak unikající děj a stereotypní úkoly.

Ale jo, nakonec to nebylo tak špatný. O Section 8 jsem si už od jejího vydání myslel, že obsahuje pouze multiplayer. Zhruba před týdnem jsem se dozvěděl pravdu a kvůli hernímu suchu okamžitě na eBay zakoupil.

Hra se s ničím nemazlí a hned v první minutě mě vhodila do akce, která se bohužel do konce hry nezmění a je pořád stejná. Semtam se najde i malé oživení v podobě řízení tanku nebo mecha, ale to trvá vždycky pár minut a pak konec.

Section 8 je nakonec docela v pohodě a na ty zhruba tři hoďky, co trvá singleplayer kampaň, určitě zabaví. Multiplayer mě nezajímá, na ten mám dost jiných a lepších her.