@Jumas (20.06.2023 18:07): No, až bude víc času pohromadě. Rád bych si zahrál sérii s jednotlivými díly hned po sobě, jak vyšly. A na to já většinou mívám čas jen během pozdního podzimu a zimy...
@Pluto (20.06.2023 17:44): komentáře píšu jen když je fakt nálada a mám potřebu světu něco sdělit.:-D

Jelikož času na hraní je opravdu málo, radši si něco zahraju, než abych psal komentáře.:-)

Komentářům se nebráním, ale jaksi to není na pořadu dne a tady nevím, co bych měl vlastně psát.:-D
@veselykralicek (20.06.2023 10:24): A není to škoda? Hodnotit bys mohl třeba hru jako takovou. Odehrál a okomentoval jsi už spoustu her, abys věděl, co a jak se ti líbilo a co by se tam dalo napsat. A mohl bys dopsat komentáře i k předchozím dílům ;-)
@veselykralicek (14.06.2023 10:16): Tak sláva, gratulace k dokončení celé série. Já mám v plánu ještě Lost Horizony, ale až příští rok, protože letos toho adventuření bylo celkem dost, a to mě ještě čeká čtvrtá Syberie.
Tak konečně odehráno a upřímně mi to přišlo lepší hra než trojka.

Kratší herní doba mi nevadila, kouskoval jsem si to po kratších dvacetiminutových blocích večer před spaním. Hlavně ten příběh nebyla tak strašná slátanina jako právě trojka.

To mi spíš vadil ten bordel v inventáři, na druhou stranu jsem moc nezkoušel, tak nějak jsem vždycky tušil správné řešení..
@veselykralicek (06.02.2023 22:56): Na Steamu není ani jedna hra ze série s češtinou, ale to je fuk. Tady máš češtiny na všechny díly, mimo Tunguzky. Tam je jen u krabicový verze.

A to jako vyšel druhej a třetí díl v český verzi jo? Já mám českou verzi jedničky, anglickou dvojky a trojku už jen na Steamu. Sam samozřejmě taky.
@Jumas (06.02.2023 19:29): no to právě nevím. Já mám SF 1, 2 a 3 normálně český verze. Ne Eng verze s češtinou, ale normálně český verze. A na Steamu mám jen Tunguzku, ale tam mi to češtinu v podporovaných jazycích nepíše..
Taková doba už uplynula od posledního dílu :( tahle série byla jedna z posledních, která držela naživu klasické 2,5D/3D point&click adventury. Hrozná škoda, že takové hry už v podstatě nevychází.
ano, čtvrtým dílem Secret files to opravdu nelze označit, jedná se o samostatný spin-off zaměřený na Sam.
Herní doba je docela zvláštní, u mě to bylo myslím něco kolem 2,5 hod..