Normálně jste mě donutil si ji dát do seznamu "Zahrát" kdy ji budu hrát je otázka ale už je v seznamu a to už něco znamená jako 77 dalších her ;)
Je to psina. Nejdřív jsem volil obvious řešení, ale teď už se snažím přijít s něčím netradičním (třeba že ke Kleopatře nepřiřadím pyramidu, ale hada). A je kouzelné sledovat, jak hra skoro se vším počítá. To muselo dát příšernou práci.
Jéé, sem chtěl dát oživené mořské panně něco ze "světa nahoře" a tampon hra nebere :´(
I když jsem "anglický poleno", tak je to zatim moc pěkný...
Rytířce jsem dal místo koně buldozer a Vrchnímu strážnému rotačák, takže si s těmi mantichorami poradil docela rychle
V rámci questu zbourám starý dům, místo něj tam nasadím hřbitov, ta ženská tam s megafónem naláká lidi a dá kolem hřbitova ty tancující nafukovací panáky. Lidi v klidu a spokojeně felí ne hřbitově. Úkol splněn.

Dítě se bojí jít do školy kvůli šikanátorovi v cestě. Dám dítěti do ruky sekeru, to se vražedně rozběhne za šikanátorem, který strachy uteče. Úkol splněn.

Je to děsivá hra.