Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Scoregasm

08.10.2011
68
2 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Nekonečné a různorodé vlny útočníků, ohromující vizuální efekty a psychedelická hudba, to vše nabízí arkádová shoot 'em up hra Charlieho Knighta. Od ostatních zástupců tohoto žánru se Scoregasm odlišuje poměrně unikátní herní funkcí pulsního útoku na blízko, který zlikviduje všechny nepřátele ve vašem nejbližším okolí. Díky tomu můžete být zavaleni neskutečnou záplavou útočníků, která by v každé klasické arkádě znamenala ztrátu života. Nicméně tato speciální funkce má omezené použití, takže nečekejte žádnou casual střílečku. Obtížnost je charakteristika, kterou je u hry Scoregasm nutné minimálně zmínit.

Zajímavou funkcí je i nelineární průchod hrou. Po dokončení levelu máte totiž na výběr ze tří exitů do dalších úrovní, lišících se i různou obtížností. Kromě toho si odemykáte challenge módy na již dokončených levelech. Challenge mód vyžaduje splnění předem zadaného úkolu a je samozřejmě mnohem obtížnější, než prosté vystřílení úrovně. Hra obsahuje více než 50 úrovní a její součástí jsou samozřejmě i různé bonusy, power-upy a získávání achievementů.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.