Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

SBK 2011: Superbike World Championship

68
5 hodnocení Platformy
Žánr:
simulátor > závodní simulátor *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
13.05.2011 PCPS3X360
Vývojáři:
Milestone
Oficiální stránky:
http://milestone.it/game_post/sbk2011-3/?lang=en
SBK 2011: Superbike World Championship je další hrou z motocyklové série SBK. Hra tentokrát obsahuje licenci na sezónu v roce 2011, což znamená čtyři třídy (Superbike, Supersport, Superstock 1000 a Superbike Legends), 79 závodníků (z toho 17 legendárních), 16 tratí a devět značek motocyklů.

Největší novinkou oproti minulému dílu je vylepšená grafika a animace. Na animace byla použita technologie EmotionFX, která zajišťuje realističtější pohyby závodníků jak při řízení motocyklu, tak při pádech.

V kariéře si musí hráč vytvořit vlastního jezdce, s kterým se musí následné vyškrábat na úplný vrchol. Hráč se musí starat o kompletní management týmu jako vybírání sponzorů, přijímání nabídek a v neposlední řadě přizpůsobovat si motorku k obrazu svému jak vizuálně, tak výkonově. Další mód je SBK Tour, v němž musí hráč splnit padesát výzev, které mu odemykají nové motorky, tratě a legendární jezdce.

Hra samozřejmě podporuje multiplayer až pro 16 hráčů v devíti módech.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.