Rozehráno. První level (Mine) mi trval 40 minut. Je to celkem dřina :)
Díky i za tu chvilku, sice malinko chaos, kdy jsem nevěděl kudy kam a kde co než jsem si trochu zvykl, ale jinak výborný pocit vítězství.
Snad jo, já budu moct až za 15 minut, aspoň do té doby uvidím, jestli na mě zbude místo.
Jestli to není omezené na čtyři hráče, tak bych se dneska nejspíš přidal. Jsem začátečník, zatím mám dohraný jen první tři mise, s kamarádem na střídačku (on budoval a já měl na starosti FPS mód).
Nedáme zítra k večeru pár her? Plus je na Steamu free víkend a sleva (hra za necelé 3€)... :)
Nu, buď dělám něco špatně, nebo i normal je příliš hard. Zaučení bude asi nutné :-/
Já to občas hraju s Natem a Foxterem. Nepřátelé si nevšímají střelby, ale knockback (jestli si pod tím představuješ to co já) ti dají když jim stojíš v cestě.
Hrává to ještě někdo? Teď je to v akci se všemi DLC za nějakých 140 Kč... Já hrál demo a úplně mě to neoslovilo, zlepšuje se to později? I když pravda, nejvíce mi vadilo, že si nepřátelé nevšímali mé střelby a jen nad nimi naskakovala damage. Žádný knockback nic :(
€3.39 steam - za tu cenu doporučuju. A kdybyste chtěli dát coop, tak napište :)
Jo, vypadá to, že to bude ono... Brokovnice tam je, map je celkem asi 6 jestli jsem to dobře sčítnul + 2 možné koupit jako dlc. Stejně tak mi přijde, že je pár nových věží (opět pár dalších v dlc).
Právě se mi stahuje 1GB update, netušíte co přináší? Google zatím mlčí. Podle velikosti by to ale mohly být nové mapy! :-)
Na ten coop bych se někdy přidal. Naposledy jsem to hrál v launch verzi hry a bavil mě i ten singl.
Někdo se mě před časem ptal (kurcatovium tuším :-) ), jak probíhá multiplayer, takže:

Je to klasický mulťák, kde se hra založí v lobby pro 2-4 lidi/přátele, přitom ze hry se lze libovolně odpojovat a připojovat (nově připojení dostanou finanční bonus podle čísla současné vlny nepřátel) a pak to probíhá zcela podle předpokladů.

Každý hráč má svůj finanční obnos, který vráží do věží/vybavení dle vlastního uvážení. Když všichni dají ready, začne kolo. Pak je to klasická FPS s tím, že hráči jsou nesmrtelní.

Tady přichází největší slabina MP hry, střelba ostatní hráče odráží trochu zpět (u sniperky trochu hodně) a když se připojí idiot, zkazí tím hru naprosto všem, protože kick tu není a nelze se nijak bránit.

Jinak je to překvapivě parádní hra a minimálně já jsem v ní už strávil víc času, než v UT3 :). Singl je ovšem nuda.
Zahrána full verze zhruba nějakých 9 hodin a recenze vyjde brzy na Doupě.cz. ;-)
Mám zakoupeno, hraju betu a vypadá to na zajímavý mix FPS a tower defense.