To, že to bude až takový nářez oproti ostatním dílům jsem opravdu nečekal. Jen zamrzí zbytečné chyby, jako je chvílema špatná kamera a někdy až přehnaně moc nesmyslné řešení problému.

PS: S ovládáním jsem byl naprosto spokojený, snad i lepší zážitek z hratelnost - pravda, používal jsem x360 gamepad.
Pooky - tak ťahaj myš a nepoužívaj WASD. Otravné je to rovnako, ale aspoň nepotrebuješ klávesnicu :)
Nejde tu přepnout do toho klasického ovládání z předchozích sezón? Tohle ovládání pomocí wasd mi vůbec nepříjde osvědčené, či nějak dobré. Poprvé (a naposled) jsem se k tomu dostal u Tales of Monkey Island a znechuceně jsem to vypl (zlatá myš).
Nějaké změny k lepšímu tu jsou, minimálně tahle první epizoda stojí za vyzkoušení.
ugraugra - no jednoduche, ono ten pohlad do buducnosti tam neni len tak. Riesene problemy su sice logicke, ale sam & maxovsky logicke :), takze obcas cloveku ten nahlad do buducnosti pomoze. Asi 5 minut som sa zasekol na jednom mieste, nez mi doslo ,ze mam dat holubovi zozrat mobil :)
Je to lepší než jsem myslel, trochu jsem se obával nových psychic powers, ale bez teleportu už ani ránu a vidět do budoucnosti taky není špatné, může to pomoct když se hráč zasekne, což tady ale moc nehrozí bo je to jednoduché jak facka.