Jak, vsak na konci sezony k tomu dostanes (zadarmo)krabicku s DVD :-), na ktorom byva niekolko super bonusov - komentare od autorov k jednotlivym epizodam a byvaju fakt vyborne. Akurat, postovne si budes musiet este zaplatit :-)
Co tu tocite za koniny? Sam&Max sa predaval vyborne, teda na pomery indie epizodickej hry... To ze niekto nevie zajst na telltale store a kupit si to tam, nie je chyba marketingu, ale toho cloveka :)
No mezi adventurami mě baví. Já hrál tolik adventur, které jsem znechuceně odhodil a nehodnotil jenom proto, že bych měl možná výčitky, že to bylo mou neschopností. Tady se ale bavím a třikrát jsem se možná zasmál. Zatím jsem dneska dohrál jenom dvě epizody a zbytek dohraju přes víkend. Ale bez levelu bych si to asi taky nezahrál, ale to nic nemění na tom, že to jsou dobré adventury z mého pohledu. Takové netradiční.
Náhodou Sam a Max, celá první série je na poměry adventur velice dobrá - jen ty dvě první epizody jsou slabší. Ale autoři se pořád zlepšují a až na poslední epizodu je znát vždycky velký pokrok ;) U mě jedna z Top Adventur a bylo by víc takových lidí, ale Sam a Max měl mizerný marketing/hype nebo jak se tomu řiká .)
Není se čemu divit, moc známá adventura to není, taky 11 hodnocení není zrovna moc. Nebýt levelu tak si ji nikdy nezahraju
Tak jsem dnes v jediný den dohrál první dvě epizody ( první byla rozehraná ). Nevím která se mi líbí více. A kuš, všiml jsem si, že svým hodnocením jsem srazil hned o procento dolů to celkové.