ugra: jj, koukám že je i dobře hodnocena. Jo a chystají vůbec čtvrtou řadu? :)
MickTheMage: Taky jsem o tom přemýšlel (speciálně o Highway Surfin), ale cena poštovného mě docela štve. Na druhou stranu, kdybych dělal větší nákup, tak by mě to nemrzelo, ale nevím co bych dál vzal - jedině ještě button's set, ale stejně moc málo. Joo, kdyby tam byli nějaká pořádná trika, tak hned beru - třeba toto mě dost zaujalo, ale podle všeho již nesehnatelné.

Jinak pěkná sbírka ;)
Pooky: Válí se mi tu na disku sbírka všech S&M komiksů v .jpg (přes 160 stránek)
Nevíte, kde se dají sehnat originální komiksi? Bral bych papírovou verzi (zřejmě nesehnatelnou), nebo klidně odkaz na nějaký web archiv (někdo je přeci musí skladovat).
A Max by ti odvětil "Play it again Ugra" a ty by jsi prozřel a šel s hodnocením dolů :)
Pooky: Oproto originálu je to o dost slabší a když vezmu v potaz, že originál je mírný nadprůměř, vychází mi z toho krásných třicet procent. Obecně mi ale nesedl ten humor.

Za všechno ale může Say, který rozpoutal to prudké snižování hodnocení :)
dunemaster: Vždyť dabing je anglický, takže pokud rozumíš mluvenému slovu, tak to vadit nemusí, i když chápu, že něco číst musíš, třeba ty různé varianty, mezi kterýma si volíš, co odpovíš. Ty tam nadabované nejsou, dokud je nezvolíš.
Ta čeština má šílenou kvalitu. Nevím jestli bych rozuměl v angličtině úplně všemu, ale asi pořád lepší než ta čeština. No nic, dneska rozjedu druhou epizodu, ale pochybuju, že tam bude chyb méně.
Myslím, že ne, ale vůbec si nejsem jistý. To ti tam tak vadí, že ji můžeš přehlížet? Jinak v angličtině jsi dobrý, jo? Já tam někdy nerozuměl.
Jako návod to může být fajn, ale radši si vždy hry zahraju, než se na ně dívat jako na film. No, kdysik jak jsem měl slabý počítač a nemohl jsem hru spustit, tak jo. Ale teď už si všechno radši zahraju.
Pokud jste měli chuť jako Caelos nebo já, se jen tak opřít o židli a sledovat Sama & Maxe: "první sezónu" máte možnost. Nějaký borec celou první sezónu rozkouzkoval na Youtube na 3 části (jedna má přes 2 a půl hodiny) a všem líným, nebo těm co by si První sezónu projeli rádi znova nemačkajíc myš udělal radost. 1.část, 2.část,3.část.
Ja hral prvni tri epizody a pak se prestal bo v cestine to nemelo cenu a v anglictine taky ne, protoze je tam kurevsky tezka a vsechny vtipy jsou tim padam v cudu.
Kto to u nas vydaval? Mam taky pocit, ze TopCD...v tom pripade by som sa necudoval. Oni a SevenM maju najhorsie lokalizacie na trhu. Ja sa aj cudujem, ze to niekto chce hrat v cestine, ale to je druha vec :)
No, po pár desítkách minut rozhovorů mou potvrdit, že čeština je opravdu špatná. A to hodně. Takovou koncentraci překlepů, špatné interpretace (včetně pletení rodů) a nevhodných doslovných překladů jsem už dlouho neviděl :-). Synchronizace je taky fakt jetá a navíc autoři zvolili poněkud nešťastnou barvu fontu titulků u Sama.
Čo si pamätám, tak Sam & Max má dosť retardované časovanie tituliek, keď som si občas nestihol prečítať všetko, dosť som hromžil. Čiže na češtinu by som to nezvaľoval. Hoci je zvláštna :)
Zdá se mi to trochu jako hovadina, že by měli stejný načasování jako originál. Někdy je to chyba tim, to jo, ale mě se občas stalo, že prostě zmizeli, ale Sam a Max mluvili dál :-/
Titulky maj stejny casovani jako original, vzhledem k tomu ze jsou presne dany, ne?
NateLogan: Připrav se na to, že to bude čím dál horší, koneckonců si na to stěžuji při každém díle. Někdy ti tiulky tak rychle i zmizí, že máš z toho ho*** a někdy ani i nenaskočej. Ale to je nic oproti tomu, kolik tam nalezneš chyb a v posledních dílech si často pletou ženský a mužský rod a Sybil mluví (respektive titulky to píšou) jako chlap :) hehe
Dotaz: Je celá první sezóna v české verzi tak napěchovaná chybami v překladu, jako prvních 5 minut hraní první epizody? Tolik chyb jsem nepostřehl třeba ani vcelém Mirror's Edge a Mass Effectu dohromady. :-)
Tak jsem to dohrál a ke konci tomu blbému Boscovi jsem se musel zasmát.
Drahé jak pro koho. Záleží na tom, jak člověka to čtení baví a jak hodně využije DVD přílohu. Já si na netu rád počtu, ale už tak špatně vidím a horší se to. Takže si radši počtu informace na papíře. Nebolí mě tolik oči a před spaním je to docela ideál. No teď mám level předplacený, ale moc nečtu. Jen občas, jinak hraju furt hry.
Sevencreature: mě by třeba WoW nebavil, ale neříkám, že to jsou vyhozené prachy, záleží na jednotlivci
Každopádně do kvalitních adventur se teď level trefil a to nemám adventury rád moc. Hodně jsem jich nedohrál a radši ani nehodnotil tady.
sevencreature: než wow to bych si je radsi nechal :-D

Caelos: No drahý to je podle toho jak se to vezme. Jediný co má na dvd cenu jsou hry, ostaní věci jsou volně ke stažení a při dnešní rychlosti to není problém. V porovnání s ostatníma časopisama v evropě jsou u nás skoro nejdražší. Když vidím ty hry a ceny třebav polsku, tak mám chuť se tam odstěhovat :-D

Flynn: Jo to je bez debaty, časopisy mají toho hodně co říct, přecejenom číst recenze na netu není dvakrát pohodlné
OT: To už bych ty peníze radši utratil za předplatné WoW...
Já si kupuju každý měsíc Score i Level. 400 za 5-6 plných her+mody+další věci+2 hrubé časáky, to je skoro zadarmo.
Ja si kupujem SCORE každý mesiac, stojí 10 Eur a nie je mi ľúto tých peňazí - čítanie už síce nie je také ako kedysi, ale aj tak je to fajn a na prečítanie do autobusu (každý deň v ňom strávim hodinu a pol) ideálne.
Jo to já taky. Škoda že jsou ty časáky tak drahý, kupoval jsem dřív doupě či gameon to mělo alespoň trochu slušnou cenu, ale 200kc měsíčně dát za časopis je trochu moc.
Pivo - tak puvodne to tam neni urcite :-D. ale stejne je prelozeny jen neco, ale lepsi nez nic. ta cestina je bouzel hrozna, ale jinak hra parada, konecne duvod proc koupit level (jinak herni casopisy nekupuju protoze jsou hrozzne drahy)
Ale ještě jsem si všiml těch českých nápisů na nějakých domech. To překládá čeština nebo to tam tak je i původně? A ještě menší spoiler: Docela mě pobavilo jak Sibyle říkala, že přestala dělat tetování, když se přeslechala, zákazníku chtěl na prsou číču a ona vytetovala něco jiného :-) Teď jsem jenom v tom okamžiku neposlouchal angličtinu, takže nevím jak to znělo v originále a tudíž jak hodně si to čeština poupravila po svém, ale pobavilo mě to.
Jo spletl jsem se :-D
Ale jinak každý má jiný názor na uklidňování :-D
Mluvíš mi z duše. Ale líbí se mi ten dabing jinak. Max je takový uklidňující a Sam je psycho.
No to jo, ale samy o sobě mluví docela rychle, a je to i pro skušeného co ovládá ENG oříšek. A s těma titulkama to vyřešili hold špatně.. :-|
Jo někdy poslouchám více mluvená slova, ale na angličtinu jsem v poslední době trochu kašlal, takže někdy musím přece jenom číst ty titulky. Jo a smysl pro toho králíka s hafanem mám, takže je to opravdu dobrý relax od všeho toho stereotypu ostatních akčních her, kde se furt vraždí. Alespoň na nějaký ten týden či měsíc, než zasne pozvednu do ruky samopal a s křikem se vrhnu na nepřátele.
Jj, Sam a Max určitě pobaví a pokud máš smysl pro bílého králíka a hafana tak si nadlouho odpočineš od ostatních her. A ta češtině je prostě něco strašné, píšu to pořád do kola. Opravdu nechápu, jak to tady mohly vydat :-' Musí se to holt přežít, o většinu humoru nepříjdeš ;)
Tak jsem tu hru na 15 minut zkusil a zdá se mi docela OK. Ale mám problémy s tím, že nestíhám skoro číst titulky, resp. stíhám, ale jsou tak rychlé, že mi někdy uteče ten vtip v dialozích. Další minus vidím v tom, že můžu furt volit v rozhovoru jednu možnost, která se nepěkně opakuje. Někdy jsem v možnostech viděl zase tu samou možnost, ale Sam řekl úplně jiné věty a ve svém vyprávění pokračoval, takže jsem nevěděl jakou možnost mám zkusit. Jestli jsem ji už zkusil nebo ne. Vím, že to co píšu je teď trochu chaotické, ale já to jinak nedokážu vystihnout, to co chci sdělit. Velké plus má však u mě hra za hlavní hrdiny, kteří své případy řeší opravdu ojediněle. Je to konečně odpočinek od toho všeho střílení a sekání meči, co furt zažívám v poslední době.
No já mám doma celou sezónu, ale nevím kdy se k tomu dokopu. Zatím mám doma spoustu lepších her než tohle a adventury nejsou zrovna moje nejsilnjší stránka. Ale až bude herní sucho u mě. Předpokládám tak v létě, tak si to rád zahraju.