@kiwizak (05.02.2018 22:17): Mně se Salt popravdě docela líbila, ale je to spíše takové audiovizuální demo, vesměs se jedná o desetiminutovou blbinku v podstatě o ničem, bez nějaké pořádné pointy, příběhu (podobně jako třebas Beacon) a že tu jsou kousky, které dokázaly, že i na malém prostoru toho lze vykouzlit hodně viz. třebas Eternally Us. Vizuálně je to ale hodně zdařilé, atmosféru to má taky hutnou.
@kiwizak (05.02.2018 22:17): Práve som to dohral, nevadí mi, že je to asi na desať minút, ale v hre je hnusný pixelhunting, za čo z časti môže aj nevýrazná paleta farieb (pochopiteľná pre setting) a z "príbehu" sa človek vlastne nič nedozvie. Popis tu na databázy hovorí oveľa viac než samotná hra. Navyše postava vlastne neinteraguje s predmetmi, kým ich nepotrebuje. V praxi som chcel predmet zobrať, postava mi povedala, že nie a o minútu som predmet už potreboval a až potom som ho mohol dvihnúť. Nebol to nič moc zážitok.
Čau, nechcete někdo aspoň do diskuze napsat něco o hře, z těch co máte odehráno? :-) Proč ta relativně nízká hodnocení?