Digital Deluxe edice s 80% slevou na PS. Doporučuju koupit pokud stále hledáte do výzvy něco s karetní mini hrou.
Tož jsem se k tomu konečně taky dokopal. Napsaný je to místama fakt otřesně a leccos bych autorům s potěšením omlátil o hlavu, ale nakonec jsem si to docela užil. No jelikož v posledních letech už moc nehraju, bude to asi můj letošní herní top, ale 80% tomu prostě dát nechci, páč těch hovadin nejen ve scénáři je tam prostě moc. (Kdyby aspoň ta post-credits scéna za něco stála - fakt jsem z toho neměl pocit, že romanci bylo učiněno za dost.)
Zajímavá hra. Originalita tomu rozhodně nechybí.

Chtěl jsem k tomu napsat komentář, ale asi to nemá cenu, neboť bych asi jen opakoval, co už napsal Solidor a jones. Hlavní postava divně přehrává, neúplný dabing je trochu random, příběhově je to trochu děravé, souboje jsou nudné a nejvíc do očí bijící je Sakura, přičemž nedává smysl mít vztah s kýmkoliv jiným.

Ale jinak jsem si to poměrně užil abych pravdu řekl. Je to celé takové příjemně hloupoučké, občas vtipné, ale hlavně se to velmi pohodově hraje. Graficky je to nečekaně krásně stylizované a procházení města jsem si vyloženě užíval. Konec s těmi souboji trochu přehnali, ale ta potitulková scéna byla správně klišé... už jsem ani nedoufal! :)

Každopádně ten soundtrack! TEN SOUNDTRACK!
@jones1240 (16.05.2020 12:35): To téma sfoukli jak svíčku. Když už mu dají takový backstory, tak ať má nějaký účel. Napsat o něm, že právě vyšel vojenskou akademii, tak se vlastně nic nezmění. Možná by to i působilo uvěřitelněji.

Tenhle je typ her je jenom o tom, jak moc dokážeš přehlížet jejich chyby :)
@Solidor (komentář): Hele to s tím potopením lodi a že se to dále nezmiňuje podle mě dává smysl, vždyť během pár chvil ukázal jak dokáže skvěle vést tým a i šéfová to nechtěla dále řešit. Plus taky by ses v tom dále topil kdyby jsi musel zachránit krachující pobočku a byl ve společnosti sličných dívek ? By jsi na zkuhrání z minulosti ani neměl čas :D

Jinak to s tou Sakurou je pravda, všechny jiné romance pak působí jenom jako What If, než že by se to skutečně stalo.

Každopádně souhlasím, ta hra má mrtě chyb, jen mě to nějak i přesto chytlo, jako takové guilty pleasure a naivní pohádka :) Proto jsem tomu asi i hodně odpustil :D
Jsem překvapen, jak mě tahle hra zatím baví. Přitom má k dokonalosti dost daleko. Všechno je ovšem dohromady slepené tak, že celek docela funguje.

A změním tady žánr. VN to určitě není a o RPG bych taky úplně nemluvil.
@Charllize (15.02.2020 19:40): páni to musí být slušná sbírka ! Překvapili mě tedy ty ceny co zde popisuješ masakr no. První věc co mě napadla je, že by to spíše člověk nedával z hlediska času kde se často pohybuje doba nad 100 hodin a výše.
@Jack_Dark (15.02.2020 19:26): od Ps2 tak nejak prurez toho pro me zasadniho az do ted pres vsechny mozny platformy. PS1 a predtim jsem uz uzavrel a nezajima me az na par titulu co si mozna nekdy jeste jednou zahraju. Takze odhadem tak 200?
Hlavne to nedavam financne, takze jsem se zrekl uplne tech nejstrasich jrpg. Sice kdysi jsem je ve sbirce mel a vlivem zivotnich udalosti zase promarnil, ale ty obcas sileny palky co lidi za ty stary jrpg chteji davat nechci, nemam na to, jednoduse. Ono uz nektere PS2 tituly stoji majlant. Nedavno jsem vahal na Wizardry Tales of the Forsaken Lands, ale proste 2200 korun uz je prilis. I kdyz si vzpominam ze jsem ji kdysi kupoval pri vydani za 1700, takze to takovy rozdil neni. Ale proste uz je to stara hra kterou jsem dohral a ciste sbirkove, na moje pomery, je ta cena moc.
Ja mam trosku dojem ze ty tri hry neni uplne stejne piskoviste a ta core skupina u kazde je trosku odlisna. FF7 remake si zahraje kde kdo, u Presony 5 R uz to uplne kazdy nebude. takze se muze stat ze si to nakonec zas tak do zeli nepoleze. Kazdy neni cvok jako ja nebo Solidor ze musi vymest kazde jrpg co se namane :)

A koneckoncu spravny Persona fan ji za tech 10 dnu nez vyjde FF dohraje :)
31. 3. - Persona 5 Royal
10. 4. - FFVII Remake
28. 4. - Sakura Wars

Mám pocit, že kdyby někdo z nich odložil vydání o 1-2 měsíce, tak si zvýší prodeje.