Runic Rampage

17.05.2017
31.10.2017
01.11.2017

V odlehlých horách se mezi vysokými štíty choulí malá vesnice obývaná trpaslíky. Její obyvatele byli vždy pod ochranou mocného runového kamene, který se ztratil v průběhu poslední kruté války. Grimbard, poslední z trpasličích bojovníků se vydává na nebezpečnou cestu přes čtyři království, aby našel kámen, který zvrátí neblahý osud jeho národa.

Přímočará a krvavá hack and slash akce s jednoduchými RPG prvky nahlížená z izometrické perspektivy vás jako trpasličího hrdinu provede čtveřicí světů, rozdělených dále na tři etapy. Každou etapu zakončuje souboj s bossem, po jehož porážce se otevírá vstup na další úroveň. S hordami nepřátelských trollů, draků a jiných příšer, jež se vám staví do cesty, se budete muset vypořádat se svojí velkou sekerou a válečným kladivem, vašimi hlavními zbraněmi, které postupně obohatíte několika efektními komby. Každá etapa vás odmění celkovým skóre na základě počtu zabitých nepřátel, nejdelšího řetězce útočných komb a skutečnosti, zda jste cestou objevili tajnou svatyni. Upgradovat je možné nejen zbraně a kouzla, ale i osobní atributy útoku, obrany, obratnosti a chamtivosti.