@Bodkin (12.11.2014 09:44): Záleží, jak se na to díváš. Pro mne Rogue Legacy třeba není ani tak o grindu (a roguelike), jako o perfektním ovládání přes gamepad (bullet hell situace) v rámci toho náhodně vygenerovaného prostředí a vlastností postav. Tj. přemýšlení nad grindem bylo pro mne irelevantní, protože mne to prostě bavilo celou dobu jen hrát. A to odemykání dalších vlastností pak už jen přinášelo variabilitu (nehrál jsem to dál kvůli tomu odemykání, ale díky němu).
Meh, můj instinkt měl pravdu, ještě že jsem s tím nákupem počkal na značnou slevu...
@Bodkin (11.12.2013 16:56): Vidíš, čeká to na tebe :-) Já bych je přidal, ale to bych tu novou verzi musel nejprve hrát (což nemohu, neb čekám na linuxový port). Jinak ty původní jsem dohrál bezpočtukrát a získal všechny zlaté poháry (kromě času, tam jsem měl stříbrný). Prošel jsem i zlaté město atd, běžně vykrádal obchody atd. Vlastně ani nevím, jak mě bude ta nová verze bavit, přeci jen, strávil jsem nad nimi už hodně času a nevím, co všechno ta nová verze kromě lepší grafiky přidává.
Mimochodem se rozhodně nejedná o odpočinkovou záležitost. Dohrát to mi trvalo přes dvacet hodin. Sice je pravda, že každé hraní je díky investici do skillů o něco snazží, ale obtížnost je nastavená tak, že člověk stejně chcípá. Za sebe mohu jen doporučit (byť Spelunky jsou lepší).
Je to casem navykove jak svina a v rade veci mi to pripomina Dark Souls. Yay.
Meh, já čekám alespoň na 75% slevu, moc mě nepotěšilo ono "Rogue Lite". Na druhou stranu nemohu popřít, že to nevypadá dobře.