@JohnCZ (28.07.2019 21:49): Klidně, žijeme ve svobodné zemi. ;)

@Fritol (28.07.2019 21:55): No, já ale záchvaty netrpím, maximálně mě jednou málem zachvátil automobil, rozhodně se nerochním ve vyhledávání alt. názvů, ale v tomhle případě mě zaujala významová odlišnost názvů, tak jsem prostě uznal za vhodné je přidat. Komplott ani Peau nejsou konspirace, jestli to ale tak moc vadí, můžu to editem beze všeho odstranit.
@RNDr. Gunár Pavel (28.07.2019 20:24): Hele doktore, po tom záchvatu co tu kdysi dostala Daisy se nedávají zbytečné alt. názvy, které nejsou regionální (PAL, NTSC), české a nebo v jazyce země původu vývojářů. To jen tak btw, jestli si tohle "pravidlo" minul.
Mé úplně první demo na PS3, plnou verzi dodnes nemám, koupi vždycky něco překazilo, v jednom případě byla 360 kopie v děsném stavu, ač nová, protože ten kamenný obchod zřejmě vůbec nepoužíval makety a v tom druhém musel daný eshop prodávat i průmyslová hnojiva, protože krabička děsivě páchla, takže vratka. Objednaná sběratelka na PS3 z Ebaye mi zase nikdy nedorazila, protože prodejce úplně přestal komunikovat & konat, ač vystavoval 20 věcí a měl 100% renomé. Prostě konspirace!