Nevíte, jestli tam šly dělat vlastní otázky? Chci to mít jako kulturní vložku na párty. Našel jsem tohle, ale to je de facto jen klikání na políčka a počítání skóre, ale otázky to nezobrazí. Tak jestli tady nejdou dát vlastní, že by je to po kliku zobrazilo.
@emxd (09.04.2022 21:40): Paráda funguje to. Ty umíš rozjet snad všechny starý hry. :-)
Tohle jsem nikde na netu nenašel. Už jsem to včera rozjížděl přes Dosbox-X a Win98.
Díky, tohle je daleko jednodušší, hodil jsem to na uložák.
Na tom VirtualBoxu to je nehratelný, zvuk je trhanej a diakritiku to ukazuje špatně.
Nezná někdo lepší způsob jak to rozběhat?
@algy (21.06.2016 09:04): Ten Quicktime 2.1.2 mi taky nejde nainstalovat na Win10, kvůli tomu že jsou 64 bitový.
Co jsem zkoušel, tak novější Quicktimy se hrou nejsou kompatibilní.
Takže jediná možnost na kterou jsem přišel je to spustit přes VirtualBox a Win98.
@miCHALupka (komentář): Ja si jeste pamatuju Rybkovu recenzi ve Score, tehdy Risk uvadel nejakej Jan Krasl (guilty pleasure) a ja se na nej dival docela casto. Ke hre jsem se ale bohuzel nikdy nedostal.
Dík, ale já nemám instalačky starých Windows. Já měl měl komplet s počítačem. Dosbox sice mám, ale tam jdou pouze hry pro DOS a tohle je pod WIndows. Nejde hra spustit s Qucktimem pro 64bit systém? Jinak by to mělo fungovat. Dík za radu
Vyrida: Co si tak pamatuju, tak moderátor soutěže nebyl Jan Kasal (to je politik za KDU-ČSL), ale (snad) Jan Krasl.
Dobrý den,
potřebuji velkou pomoc. Ve Win 8, Riskuj nespustím, jednak vyžaduje Quicktime 32bit a Win je 64bit a 64bit Quicktime s Riskuj nefunguje.. Prosím poraďte jestli to jde nějak zprovoznit i ve Win 8.
ahoj,prosím poradte mi ? zaregistroval sem se a chi si zahrát hru riskuj ale newím jak jí spustit,poradíte mi někdo prosím ???