@FildasCZ (08.02.2014 16:21): Předesílám, že mám EN verzi, ale bude to analogické. V LiquidGame jsou složky DialogueLocalization, Localization, Movies, QuestLocalization. V každé takové složce bys musel nahradit obsah celé složky int (nebo příslušné soubory z Movies) danou jazykovou mutací a navíc přejmenovat přípony. Takže třeba z EN verze udělat DE verzi znamená vždy obsah celé složky deu nakopírovat do int a změnit přípony na původní int.

Obávám se totiž, že jsem se původně pokoušel změnit jazyk pomocí změny v souboru User...DocumentsMy GamesRise of the ArgonautsLiquidGameConfigLiquidEngine.ini a že to nestačilo. A nakonec si nejsem jistý, že jsem uspěl, původně jsem měl CZ verzi a nakonec hru hrál stejně až jsem si koupil EN verzi.,

Celkově to byla podobná pruda jako Hunted: The Demon's Forge ve francouzštině, kde jsem se taky domníval, jak to půjde jednoduše a nakonec ne.

EDIT: Tak možná je problém jen u CZ verze, u EN verze jsem jednoduše změnil EN na DE onou popisovanou změnou v ini (Language=deu), se soubory nebylo třeba nic dělat.
@FildasCZ (08.02.2014 14:04): Neříkám, že to nešlo, jen to nebylo jednoduché. Začni změnou jazyka v ini souborech. To by mělo vyřešit jazyk GUI (hlavní menu a tak). Pak bych se podíval na strukturu souborů, kde každý jazyk má své vlastní textové soubory, takže je třeba příslušné soubory přemýstit do jiného adresáře a možná přejmenovat, aby všechno sedělo.
@FildasCZ (08.02.2014 12:49): Nastavovalo se to nějak složitě přepisováním ini souboru a manipulací s datovými soubory a nebylo to stoprocentní (měl jsem opačný problém, hrál jsem hru anglicky a nechtěl jsem české titulky, byť oslovení "džejsn" opravdu dost trhalo uši).
Docela by me zajimalo, jak si zmenim jazyk na cz titulky :O nikde na netu nic neni. Neco jako settings neexistuje,.
@HungryGhost (komentář): Pred asi dvoma mesiacmi som to nainštaloval mladšiemu bratovi a keď mi následne rozprával, aké kraviny tam boli, tak som rád, že som nemal čas si to zahrať. Fakt si potrpím na antickú mytológiu a knihy Vojtecha Zamarovského mám xkrát prečítane (a aj Eduarda Petišku), ale to čo píšeš v závere a viac, boli také nehorázne hlúposti, že to môže byť len z ameriky. A to sa im normálne čudujem, že museli z toho spraviť také "veľmi krehké vzťahy". Veď antika ako prvá vlastne už mala riadne telenovelácke previazanie postáv aj bez nejakých hlúpych zásahov.

P.S.: Oprav si prosím ťa aspoň tie najväčšie hrúbky v komentári, lebo z toho krvácajú oči. Potom ti aj plusko dám. :D
@HungryGhost (14.05.2013 22:26): To by bylo vyjmecny, urcite jses koukal poradne ? Tak jedine se podívat na net ci pokud vis, jak se to jmenuje v configu a je tam tak prepsat hodnoty..
Ja treba u james bonda 007 mel problem taky, ale misto rozcilovani uninstal a zdar :/ bud moc pomale a nebo desne rychle stredni cesta nebyla
Tak buď není na pc nebo to nebude nic extra hra když není na databázi
Neznáte někdo podobnou hru? Jak hraním tak prostředím nebo alespoň něco z toho, já na nic podobnýho nenarazil nebo jsem to už hrál.

Pooky: Tak to nevím, pokud to nejde nastavit ve hře tak to máš asi smůlu. Já mám na ploše tohle
Dotaz - strašně se mi zalíbil jeden moment, jak Jáson pohlíží z vrcholků na širé moře a snažil jsem se to típnout, bohužel kvalita z videa nedosahuje takové úrovně, abych si ju mohl dát jako tapetu. Tak jestli by někdo mi nepomohl to najít?
Jinak jde o tento "moment".
Popkec: Já taky - 10metrů jsem postoupil ku předu a hned mapa :D

MtM: Budu příště více prohlížet tvé citace. Jinak nechápu, proč to takhle autoři necha li - zas tolik zabrat by to nedalo, přístup rovnou ze hry na mapu, nebo umístit na herní obrazovku miniatury mapy.

Edit: Sakra, až teĎ jsem zjistil, že Heraklés je vlastně Hercules! Páni, po celou tu dobu mám vedle sebe pravého hrdinu!
Jo to menu a přístup k mapě je horší, zvlášť pro mě já to používal pořád :D
ja som mapu potreboval asi 2x za celu hru :) Ale aby som citoval sam seba :)) "...Poslednou chybou technického charakteru je potom samotná konverzia – i keď ovládaním zvládnutá relatívne slušne, v mnohých oblastiach má svoje medzery – ako je napríklad nepohodlný prístup k mape a zoznamu úloh. Skrátka prístupy do menu a práca s nimi nebola zvládnutá na pomery PC štandardov..." Ano, tento fakt je o tejto hre znamy :)
Tak jako docela mě štve, že nejde aktivovat mapa nějakým tlačítkem na klávesnici, či není nějaká miniaturní (na druhou stranu je fajn, že hra nemá žádnej HUD - pokdu si ho nenastavíte, byť jen na chvíly). Ale jít do menu, čekat jak blbec, než to začne reagovat a pak dát mapu, kterou neustále používám :-/ To je fakt dementní.
Jo manuál to má slušnej, jen mě tam sere že se předpokládá že budeš hrát na xbox ovladači. Krabička je pěkná ale i ostatní verze co jsou v zahraničí nejsou k zahození
Tak a je to doma. Mimochodem, má to děsně pěknou krabici a obsáhlý manuál (né jak ty jednostránky od Valve) - takže by byl hřích za těch 299kč si neudělat radost :-)
Bolo by to akcne RPG, keby tie RP prvky k niecomu boli. Ale oni nefunguju :) A mimochodom, keca sa tam hodne :)
No jistý RPG prvky to má ale jako nic jako Oblivion to není. Pivo má pravdu, je to taková ukecaná rubačka doplněná o rpg prvky
Já bych řekl, že to bude akční rubačka okořeněná rpg prvky, než řádné rpg, alespoň podle toho co jsem viděl, slyšel a četl. Že by tam člověk nějak moc ovlivňoval jako v klasických rpg bych neřekl. Prosě taková rubačka, kde si vyvíjíš postavu.
Chci se zeptat, opravdu to není do určité míry RPG? Jsou tam rozhovory ovlivňující další průběh hry, nějaké levelování, či vyměňování výstroje za další/lepší a různé vedlejší úkoly a rozlehlý svět? :-) Nějak tomu dle komentáře MtM nemůžu uvěřit. Jinak si pro to asi zítra zajdu do JRC.
Kurnik, já bych si to docela rád zahrál, zatím se nestalo, že by mě tenhle typ her nebavil. Ale ty tvé spoilery mi nepřipadají jako spoilery :-)
A to jsem hru vůbec nehrál, takže by mě to mohlo poškodit :-)