Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Rise Of Flight

The First Great Air War

71
5 hodnocení Platformy
Žánr:
simulátor > letecký simulátor *
Forma:
freeware (dříve placená hra)
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
25.06.2009 PC
Vývojáři:
777 Studios, 1C Game Studios (sekundární)
Oficiální stránky:
http://riseofflight.com/
Rise Of Flight je freewarový letecký simulátor (původně prodávaný jako samostatný titul za plnou cenu), který vás zavede do období 1. světové války. Hra nabízí klasické bitvy ve vzduchu na západní frontě nad Francií, a nad kanálem La Manche za použití spousty letadel, z nich jmenujme například Albatros D.Va (na pilotáž stabilní stíhačka, oblíbená i u zkušených pilotů), SPAD 13.C1 (jedna z nejrychlejších stíhaček 1. světové války) nebo Nieuport 17.C1. Tyto tři letadla jsou zcela zdarma, ostatní je nutné zakoupit, stejně jako placenou mapu La Manche. Zcela ovšem absentují zepelíny.

Nalezneme zde fyzikální (letový) model velmi věrný realitě, nečekejte tedy žádné rychlé stroje, jelikož 1. světová válka se odehrávala v době prvopočátků leteckého průmyslu, nicméně dvouplošníky už jsou velmi obratné. Za zmínku také stojí pokročilý model poškození, zvuky a editor misí, díky kterému lze mnoho map již stáhnout z internetu nebo si vytvořit vlastní. Nechybí ani systém hodnocení, který hráče motivuje pro neustálé zlepšování.

Hra dále obsahuje tři kampaně plus jednu tréningovou, které obsahují celou řadu misí, takže původně čistě multiplayerový simulátor je nyní vhodný i pro singleplayer hráče. Létat mise v kampaních obvykle ale vyžaduje zakoupení patřičného letadla do mise.


Poslední diskuzní příspěvek

Takže tvůrci 1C Game Studios a 777 Studios nám oznámili, že vydají FLYING CIRCUS – VOLUME I. V podstatě chtějí na novějším enginu (podpora…

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.