Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Rise Of Flight

Rise of Flight: The First Great Air War

25.06.2009
71
5 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
freeware (dříve placená hra)
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Rise Of Flight je freewarový letecký simulátor (původně prodávaný jako samostatný titul za plnou cenu), který vás zavede do období 1. světové války. Hra nabízí klasické bitvy ve vzduchu na západní frontě nad Francií, a nad kanálem La Manche za použití spousty letadel, z nich jmenujme například Albatros D.Va (na pilotáž stabilní stíhačka, oblíbená i u zkušených pilotů), SPAD 13.C1 (jedna z nejrychlejších stíhaček 1. světové války) nebo Nieuport 17.C1. Tyto tři letadla jsou zcela zdarma, ostatní je nutné zakoupit, stejně jako placenou mapu La Manche. Zcela ovšem absentují zepelíny.

Nalezneme zde fyzikální (letový) model velmi věrný realitě, nečekejte tedy žádné rychlé stroje, jelikož 1. světová válka se odehrávala v době prvopočátků leteckého průmyslu, nicméně dvouplošníky už jsou velmi obratné. Za zmínku také stojí pokročilý model poškození, zvuky a editor misí, díky kterému lze mnoho map již stáhnout z internetu nebo si vytvořit vlastní. Nechybí ani systém hodnocení, který hráče motivuje pro neustálé zlepšování.

Hra dále obsahuje tři kampaně plus jednu tréningovou, které obsahují celou řadu misí, takže původně čistě multiplayerový simulátor je nyní vhodný i pro singleplayer hráče. Létat mise v kampaních obvykle ale vyžaduje zakoupení patřičného letadla do mise.


Poslední diskuzní příspěvek

Takže tvůrci 1C Game Studios a 777 Studios nám oznámili, že vydají FLYING CIRCUS – VOLUME I.
V podstatě chtějí na novějším enginu (podpora DX11) série IL-2 Sturmovik Battle of Staligrad/Moscow a Kuban vydat WWI realistický simulátor, de facto nástupce svého vlastního Rise of Flight do IL-2 Sturmovik Battle of XXX.
Ve výsledku bude podobně jako v DCS World možné létat s WW1 stíhačkami proti např. Me-262. :) Nu uvidíme, technicky by to mělo fungovat, pokud někdo připraví misi.

Možnost osedlat následující hadraplány (kategorie UL) a obsah:

SPAD 13 C.1
Sopwith Dolphin
Sopwith Camel
RAF S.E.5a
Bristol Fighter
Albatros D.Va
Fokker Dr.1
Fokker DVII
Pfalz D.IIIa
Halberstadt CL.II

Mapa France (přibližně 100 x 100 km)
Několik letišť, velkých a malých měst + vesnic, letní textury jsou v plánu
Země nikoho (fronta/zákopy, krátery po granátech)
Pozemní jednotky dohody a centrálních mocností.

Zdroj: odkaz

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.