Ring of Elysium

无限法则

24.06.2019

free to play

Ring of Elysium je ďalšia z hier postavená na populárnom žánri Battle Royale.

Či už sám, alebo so svojim týmom, ktorí tvoria až 4 hráči, musíte prežiť v mrazivých horách v náročnej konkurencii pozostávajúcej zo šesťdesiatky účastníkov. Hlavným cieľom titulu je utiecť pred snehovou búrkou do záchranného vrtuľníka. Ten môže zachrániť až 4 ľudí, čo dáva jedinečnú šancu na prežitie viacerým účastníkom. Po smrti však pre vás hra, samozrejme, končí.

Aby ste sa mohli lepšie brániť, k dispozícii máte rôzne typy upraviteľných zbraní, nábojov a ochranné oblečenie ako vesty a helmy. K lepšiemu presunu po mape vám budú pomáhať rôzne typy vozidiel ako napríklad monster trucky, snežné skútre a možný je aj presun aj pomocou lanového sklzu.

Ešte pred štartom hry si môžete zvoliť jednu z troch špecifikácii vašej postavy a zamerať sa na rogalo, snowboard alebo horolezecký cepín. Samotnú postavu si inak môžete vytvoriť presne podľa vašich požiadaviek.

Nechce sa mi moc rozpisovať, ale je to veľmi podarená kópia PUBG, je to free 2 play a má to dobre vymyslený koniec (výhru v battle royale), grafika pekná, lepší gameplay ako pubg, za mňa najlepšia battleroyal hra a to som hral väčšinu...

Pro: F2P, Gameplay

Proti: Hra je v alfe, takže sa nájdu rôzne bugy